Sayfa 184/205 İlkİlk ... 84134174182183184185186194 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. “Şirketimizin sermaye azaltimi ve es zamanli sermaye artirimi basvurusu halen Sermaye Piyasasi Kurulu (SPK) nezdinde incelemede olup İzahname'nin nihai halinin Sirketimizin 22.10.2020 tarihinde akdedilecek olagan genel kurul toplantisinda seçilecek Yönetim Kurulu tarafından imzalanabilmesi amaciyla SPK'ya yaptigimiz basvurumuz SPK tarafindan 25.09.2020 tarihli yazi ile uygun bulunmustur.“
    Son düzenleme : horoz60; 26-09-2020 saat: 02:08.

2. Bir yorumlayan yok mu haberi? 22 ekimden önce bölüm yok anlamında mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Hisse de,Pazartesi için alım fırsatı doğdu..!.

4. Perşembe günü şekere odaklanmak İçin 1,64 den sattım sanırım 1,70 gördü dün alacaktım zaman olmadı. Haberi bende anlamadım ama sanki sermaye için 1 ay daha beklenecek gibi görünüyor

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Perşembe günü şekere odaklanmak İçin 1,64 den sattım sanırım 1,70 gördü dün alacaktım zaman olmadı. Haberi bende anlamadım ama sanki sermaye için 1 ay daha beklenecek gibi görünüyor
    Evet aynen öyle anladım ben de. 22 Ekim de yeni yönetim kurulu oluşacağını izahnamede değişiklik olabileceğini imzayı onların atması için spk dan 22 Ekim e kadar gün istendiğini anladım.
    Şimdi bekle ki 22 Ekim gelsin. Yönetim Kurulu değişsin. Yeni izahname hazırlansın gönderilsin onay gelsin falan filan... Ne gereği bu kadar çetrefilli işlere...
    Daha olumlu düşünmek istiyorum: halihazırda spk ya onaylanması için izahname taslağı gönderilmiş durumda ve 22 Ekim de de Genel Kurul var. Bu süreçte Spk izahname değişikliği veya düzeltmesi isterse tarihler çakışınca düzeltmeyi yeni YK nun yapabilmesi için tedbir amacıyla onay alınmış olabilir. Bu da olabilir.
    Neden daha açık bilgilendirme yapılmaz ki acaba? İşte bunu anlayamıyorum!

meizu X8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bedelliden gelen parayı haciz borçuna kullana bilirler bu yüzden izahnamede değişikliğe gidilecek,

7.  Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Bedelliden gelen parayı haciz borçuna kullana bilirler bu yüzden izahnamede değişikliğe gidilecek,
    Adamlar bunu yazmış ve bildirmişler zaten tabii ki önce haczli borcunu ödeyecek ve önlerini açacaklar. Ödeyemediği borcunu bekletip gelen paray kasaya atacak halleri yok. Ama zaten borçlu da kendisi alacaklı da kendisi o ayrı konu. Gelen para her türlü patrona yarıyacak.

meizu X8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Hissse'nin Forum sayfasına 2 gündür yazan olmamış..
    Bedelli süreci uzayacak düşüncesi ile,Millet sattı çıktı galiba..

Sayfa 184/205 İlkİlk ... 84134174182183184185186194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •