Sayfa 192/205 İlkİlk ... 92142182190191192193194202 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Kapanışa doğru aşağı çekilme isteği hi yok gibiydi. 20 milyon lottan fazla işlem görmüş.Yeni bir haber mi geldi acaba?YTD.
    Pazartesi günü yine haber gelecek :D
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Pazartesi günü yine haber gelecek :D
    Ortak yakını satacak desenize yine )

yatırım danışmanı değilim dolayısı ile yazdıklarım yanlızca şahsi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır

3.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Sayın Katharsis, Fibo grafiği var mı varsa sizce sakıncası yoksa paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkürler.
    YTD.
    İş bilgisayarımda kullanıyorum trademaster programını cepte uğraşamıyorum gönderemiyorum kusura bakmayın...

yatırım danışmanı değilim dolayısı ile yazdıklarım yanlızca şahsi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by katharsis_ Yazıyı Oku
    Ortak yakını satacak desenize yine )

Spk basvuru yapıldı haberi olabilir...
    Namık Kemal

Alıntı Originally Posted by katharsis_ Yazıyı Oku
    İş bilgisayarımda kullanıyorum trademaster programını cepte uğraşamıyorum gönderemiyorum kusura bakmayın...

Çok teşekkürler.Ben sadece grafikte direnç noktası FİBOya göre ne olduğunu öğrenmek için sormuştum.

SPKya başvuruyu pazartesi yaparlarsa onay 2021ye kadr uzayabilir galiba. Bol kazançlar.YTD.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Bir yhaber lazım Bir haber gönder artık su haberi
    Namık Kemal

Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Bir yhaber lazım Bir haber gönder artık su haberi
    SPK başvurusu haberi belki gelebilir ama üstad, Maraşın açılmasından sonra KKTCdeki arazi kıymetlenmiştir satışının olabileceğinden emin değilim.Kaldı ki böyle bir arazinin satışının GK kararına bağlı olduğu unutmamalı. Olabilir de belki başka bir yöntem bulurlar veya sadece sermaye artışı ile yetinirler. Şirketin yeni yöneticileri ne karar verecek takip edelim bakalım.YTD.

Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    SPK başvurusu haberi belki gelebilir ama üstad, Maraşın açılmasından sonra KKTCdeki arazi kıymetlenmiştir satışının olabileceğinden emin değilim.Kaldı ki böyle bir arazinin satışının GK kararına bağlı olduğu unutmamalı. Olabilir de belki başka bir yöntem bulurlar veya sadece sermaye artışı ile yetinirler. Şirketin yeni yöneticileri ne karar verecek takip edelim bakalım.YTD.
    Hisse haber almış gibi duruyor.YTD

Sayfa 192/205 İlkİlk ... 92142182190191192193194202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •