Sayfa 54/205 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 425 - 432 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. Benim tahminim sirketin metro da hesabı var ve metro ile Alış yapıp kynin dikkatini çekiyor.sonradanda KY ye Patron mal satıp yüksekten veriyor.metro girdim ı KY hemen dalıyor tavan yapar diye.halbuki KY ye Patron mal sat inca hisse tabana yapısıyor.ben dün bir eşref saatimi geldim ve araştırmadan girdim.metro olduğunu bilsem bulamazdim.gecmis olsun hepinize.ben 1.05 den kaçtım ve zarar 12 bin.allah bu oyuna bizi alet edenler den sorsun.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Selami pasta varmı günlük pasta

3.  Alıntı Originally Posted by borsakurdu20 Yazıyı Oku
    Benim tahminim sirketin metro da hesabı var ve metro ile Alış yapıp kynin dikkatini çekiyor.sonradanda KY ye Patron mal satıp yüksekten veriyor.metro girdim ı KY hemen dalıyor tavan yapar diye.halbuki KY ye Patron mal sat inca hisse tabana yapısıyor.ben dün bir eşref saatimi geldim ve araştırmadan girdim.metro olduğunu bilsem bulamazdim.gecmis olsun hepinize.ben 1.05 den kaçtım ve zarar 12 bin.allah bu oyuna bizi alet edenler den sorsun.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende size katiliyorum. Metronun aldigi falan yok. Yine algi yine kaybeden ky. Umarim yuksekten alan ky yoktur

4. İcbc elinde kaldı mı globalde ne kadar kaldı Selami genel pasta varmi

5. peoje var mı

6. Proje varmı,

7.  Alıntı Originally Posted by armet Yazıyı Oku
    İcbc elinde kaldı mı globalde ne kadar kaldı Selami genel pasta varmi
    Kardeş kağıt zaten globalin... Globalin elinde 46 milyon lot var... Son iki gün hariç (dun ve bugünkü işlemler haric) genel durum...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bunu bende görüyorum iki gün öncesini ben günlük istedim Selami den icbc satmış hepsini iki günde son pastayı istemiştim globalde satmış biraz selamını pastasını göre

Sayfa 54/205 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •