Sayfa 61/205 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 481 - 488 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by tarkan01 Yazıyı Oku
    Kademe nasıl arkadaşlar, 1 üzerine atarmiyiz... Kademe ise...
    açılış seansı derinlik

https://twitter.com/tagokturk/status/922719325529825280
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

2. Yeni bir kademe var mi

3. 0.93 al 0 94 satış yaz. Bu nasıl çıkacak acaba. Niye baskı var

4. Param olsa 0.93 den bende alırdım. Mutlaka tepki verecek ama panikciler satsin isteniyor...demekki bu hafta toplama yeri burası..ben stop olmadım. Buralar toplama yeri gibi bizde buralardan aldık spekulator efendi. 1.10 bekleriz artık.ytd.

5. Bilançoya kaç gün kaldı.. sizce nasıl olur bilanço olumlu - olumsuz.. buradan girdik iyi k kötü mu ettik..,0.93 destek yeri diye..ytd

6.  Alıntı Originally Posted by tarkan01 Yazıyı Oku
    Bilançoya kaç gün kaldı.. sizce nasıl olur bilanço olumlu - olumsuz.. buradan girdik iyi k kötü mu ettik..,0.93 destek yeri diye..ytd
    Şu anda tahtada CAYIR CAYIR manipülasyon yaşandığını hissediyorum. Dolayısıyla sabredemeyenleri dökmenin derdindeler. Fiktif al-satlarla belki herkes satacak, onlar da kerevetine çıkacak. Kaptırdıklarını toplayamayacaklarını anlayıncaya kadar bu böyle...
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

7. 0.93 kirarsa ben 0.90 stop olurum ....stop çalıştırın yoksa büyük zarar olur.. burası önemli. 0.93 ...ytd....

8. Kademe yok mu fakir hisse birde herkes satmış mi ne

Sayfa 61/205 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •