Sayfa 64/205 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 505 - 512 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. imkani olan günlük dağılım koyabilir mi

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yukarıda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

3.  Alıntı Originally Posted by potaz34 Yazıyı Oku
    imkani olan günlük dağılım koyabilir mi

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    DÜN KAPANIŞ PASTA

https://twitter.com/tagokturk/status/922895442861584385
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

4. bilaçosu iyi gelecek herhalde bu hareketin sebebi bu olabilir yalnız bu tavanda olsa az olur grafikler var piyasada bakmanızı tavsiye ederim gideri olacak gibi

5. Arkadaşlar bu ve bunun gibi senetler den ky hiç bir zaman kazanmamıştır kazananda şans eseri kazanmıştır. Buraya atlayan ky nin canı yanar
    birilerinin cebine elinizi sokup parasını alamassınız tıpkı buna benzer .1.49 dan şelale düşüşü buralara geldi hep düşen senet e yaklaşmazlar arada çıkacakki ilgi çeksin bu benim nacizane görüşüm geisi size kalmış bol kazançlar dilerim.

6.  Alıntı Originally Posted by trenci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu ve bunun gibi senetler den ky hiç bir zaman kazanmamıştır kazananda şans eseri kazanmıştır. Buraya atlayan ky nin canı yanar
    birilerinin cebine elinizi sokup parasını alamassınız tıpkı buna benzer .1.49 dan şelale düşüşü buralara geldi hep düşen senet e yaklaşmazlar arada çıkacakki ilgi çeksin bu benim nacizane görüşüm geisi size kalmış bol kazançlar dilerim.
    sizin dediğiniz olur ama kaldıraç ve kredili işlemlere kapalı bir hissede böyle yapmak oldukça zor şu an 1,5 milyon kemiksiz almışlar satmaya kalksalar tabana kadar veremezler ellerinde kalı o sebepten bence yazdığım gibi bu işler bu ay sonuna kadar nakit dönüyor kapanışı görmek için bekliyorum benim bir tahminim var ama o zamanı bekliyorum

7. Slm millet ben sattım tekrar 0.92 gelirse alırım.. destek 0.91 gibi.. 0.95 kırılacak gibi. Ne dersimiz..ytd

Sayfa 64/205 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •