Sayfa 67/205 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 529 - 536 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. Bu hisse bilanço ya göre hareket etmiyor bana göre. Spek2 ne isterse ona göre hareket ediyor, bilanço ancak ilk gün iyi gelirse mal çıkmak için kotu gelirse mal toplamak için kullanılıyor bu hissede, egerki 90 kuruş altına indirirse elindeki mali dağıtmış olur bence. Ben şahsen bu hisseyi takip ediyorum. Egerki 85 kuruş altına gidecek olursa bende binerim trene yüklü.Ytd.

2. aman ne para babaları varmışda haberimiz yokmuş indirir çıkarır onu bilmem bilsem de kesin değildir ama bu aydan sonra speğin geleceği kesin ne olur göreceğiz çokda sallamayın kaldıraç ve kredili işlemler bir çok kişinin başını yedi sizde araya girmeyin derim

3. düşürüldükçe biriktir modu..

Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    aman ne para babaları varmışda haberimiz yokmuş indirir çıkarır onu bilmem bilsem de kesin değildir ama bu aydan sonra speğin geleceği kesin ne olur göreceğiz çokda sallamayın kaldıraç ve kredili işlemler bir çok kişinin başını yedi sizde araya girmeyin derim
    Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, PEGYO.E payları 17/10/2017 tarihinden (seans başından) itibaren 31/10/2017 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

..Yarın yeni ve eski oyuncular sahaya çıkar..Düşürüldükçe toplayabildiğim kadar topladım..KY olarak diyorum...öyle milyon lotlar değil..binler...daha da düşürebilir... yada birden tren kalkar vede hızlı tren moduna geçebilir...önemli olan kredisiz alım yapıp kumbaraya koyabilmek...zaten Spek için çekirdek parası bunlar...2-3 tavan da toplar..

YTD

4. ne kadar güzel kafası zehir gibi çalışan ky de varmış bu hissede şimdi galibin çaktığı lotları iş ve ak son zamanda fark ettiğim a1 kapital 'ın elinde kalmış buda bizden çok yangın olanların olduğudur izleyip sonuçları göreceğiz

5. en son ICBC nin elinde 2 milyon küsur lot vardı bunlar bir yerlere virmanlandı mı bilgisi olan var mı yada takas paylaşabilirmisiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by Black07 Yazıyı Oku
    en son ICBC nin elinde 2 milyon küsur lot vardı bunlar bir yerlere virmanlandı mı bilgisi olan var mı yada takas paylaşabilirmisiniz.
    yok arkadaşım icbc de 2 milyon falan nerden çıkardın sen onu.
    metronun elinde unuttuğu 16 bin lotu vardı onuda bugün sattı.
    geçen gün yazmıştım mrgyo dayız ordan çıkınca bir kaç yere daha uğrayıp geleceğiz diye.
    mrgyo da debeleniyoruz henüz işimiz bitmedi burası biraz nadasta kalsın.daha uğrayacağımız yerler var.

7. bende vardı diye biliyorum a1 capital yatırıma geçti diye biliyorum 2,5 milyon civarı

8. Aşağı gelmiyor ki alalım, yukarı görmüyor ki maliyeti yuksek olanlar kazansın, 91 ile 94 arasına sabitledi makineyi sanırım arkadaş. Biraz daha burda bekle ben 85 inerse alırım demiştim ama bir hafta beklersen buralarda bende bu fiyatlardan alırım spek efendi, sık dişini biraz daha, beni bekle.

Sayfa 67/205 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •