Sayfa 154/205 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. Açıkcıların kapanması için patron satıyorsa hiç1 yatırımcının kutmanın hisselerini almaması gerekiyor ki patronun işi açıkcıları kapatmaksa sigortalı maaşlı çalışşsın 1 geçerse sevinirim nerdeyse 1 yıldır kağıdı tutuyorum zararım olduğundan mecburum güçlü oyuncular 1 in üstüne atar sa iyi olur ne diyelim bu gün 98 den dönmesi kötü oldu açıkcılar kapanmadıysa iyi1 geçer beklentim

2. Panda Ayhan mal pazarlıyor ! Dikkat li olun !

3. elindeki hisseyi satmazsa yatırımcı açıkçılarda gider 1.50 den alıp kapatır açığını.
    algı ile oynanıyor.yatırımcı biraz dikkatli olmalı.
    yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by aydin65 Yazıyı Oku
    Global hesabındaki bütün Pera hisseleri ni sattımı kap bildiriminde sanki sıfırlamış gibi anladım...ytd
    kardeşim hisse almış dikkat edersen t1 takası 0 t gününde 5 milyon artmış.kutman satmamışki global.yt.hl.almış anlaşılıyor

5.  Alıntı Originally Posted by efe efer Yazıyı Oku
    Sabirli olun...1.30 u da geçecek ins.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tabanınız hayırlı olsun

6. Panda denen bu kişi hem dolandırıcı hemde akıl sağlığı normal olmayan bir kişi,
    Ama aradan belli süre geçicek bizi zorladılar zor dayandık,sıkıştırdılar tüm dünya üstümüze geldi,ama yıkılmadık burdayız ,ekip nerde inançlılar nerde diyecek,yine voleyi buracak ve tekrar tekrar devam edicek

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7. acıkcılar mal alacaktı demekki alamadılar

8. 070 den kapattık kötü oldu spk brüt takasa almış bu düşüş hızını yavaşlatır herhalde taban taban gitmez düşersede ufak ufak düşer mk böyle işin ben Oda ilginç ya yatırımcıyı korumak için tedbir alırken bile ky yine kaybediyor perşembe /cumadan 30 kademey geriledi tedbir almadına devre kesici olmasına rağmen 30 kademe geriledi ya 1de tedbir almadalardı bunu düşünemiyorum😰 Pazartesi brüt takasın etkisini göreceğiz artık Bakalımmm

Sayfa 154/205 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •