Sayfa 191/205 İlkİlk ... 91141181189190191192193201 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Haber detaylarında söyle bir madde var.
    ARTIK global yatırım cogunlugu kaybettı ve global yatırımla baglantımız kalmamstır! bu sebeb ve yenı bır basvuru ıcın gececek 2 aylık süreden dolayı yatırımcı ürkmüş olabilir.
    Sahsi görüşüm aksama Florasan ı görecegiz!
    PEGYO'da, zaten projenin bir ayağı buydu. yönetimi globalin elinden almak. TAKEOVER gerçekleşmiş görünüyor. Bundan sonraki adımları sabırla beklemek gerekiyor ancak süreç yavaş işler ve sinir bozmak için fiyat çok dalgalanırsa işin sonunu kaç kişi görür bilemem.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    %300 bedelli güzel ve makul bir rakam dediğiniz gibi yönetim yıkıldı. Selçuk gıdayı ayaga kaldıran eliha alharal pegyoya geldi. Güzel ve profesyonel bir yönetim kuruldu. SErmaye artırımını arttırmak başlı başına yetmeyeek. eminim ki yakında kıbrısdaki arazi ile alakalı haberlerde geleektir. SAbırl bekleyen çorbayı içer...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    %300 bedelli güzel ve makul bir rakam dediğiniz gibi yönetim yıkıldı. Selçuk gıdayı ayaga kaldıran eliha alharal pegyoya geldi. Güzel ve profesyonel bir yönetim kuruldu. SErmaye artırımını arttırmak başlı başına yetmeyeek. eminim ki yakında kıbrısdaki arazi ile alakalı haberlerde geleektir. SAbırl bekleyen çorbayı içer...

Sanırım, Global Yat. holding zarardan kurtulmak için Pegyo dan çıkıyor olabilir.
    Kademeli almaya çalışıyorum inşallah bu inişin çıkış da olur. Kıbrıstaki arazi ile ilgili bir işlem yaparlarsa haberi KAPa düşer galiba.Bol kazançlar herkese.YTD.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    sabah bir haber düştü hisse satısı ile alakalı bi düşünelim hisseyi satan kim?
    tina alharal peki bu sahısın şirketle ne işi var? elaye alharal yönetim kurrulunda.!
    satılan hisse 770 bın yanlıs hatırlamıyorsam alınan 170 bin!
    panik havası estirmeye calısıyorlar hissede mal toplama devam ediyor. takeover makover bilmem yatırımımı yaptım bekliyorum spk onayına kadar burada takılacagım...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    sabah bir haber düştü hisse satısı ile alakalı bi düşünelim hisseyi satan kim?
    tina alharal peki bu sahısın şirketle ne işi var? elaye alharal yönetim kurrulunda.!
    satılan hisse 770 bın yanlıs hatırlamıyorsam alınan 170 bin!
    panik havası estirmeye calısıyorlar hissede mal toplama devam ediyor. takeover makover bilmem yatırımımı yaptım bekliyorum spk onayına kadar burada takılacagım...

YK üyelerinin ytakınlarının trader yapma yasağına benzer bazı kısıtlamalar var mevzuatta yanılmıyorsam. Alış ve satış yapılmış satış daha fazla ama fiyat 2.8 -3 ün üstü. Kademeli alışla birlikte bende duruma göre bedelliye kadar takip edeceğim. Umarım bereketli olur. YTD.

6. Fibo desteğine bugün değdi ben dün böyle olmasını bekliyordum ama sanırım yarından itibaren teknik olarak ikili haneli rakamlara geçeceği yere doğru sert hareketler başlayabilir... Yatırım tavsiyesi değil tabiki... Sadece tahmin ve temenni benimki...

yatırım danışmanı değilim dolayısı ile yazdıklarım yanlızca şahsi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır

Alıntı Originally Posted by katharsis_ Yazıyı Oku
    Fibo desteğine bugün değdi ben dün böyle olmasını bekliyordum ama sanırım yarından itibaren teknik olarak ikili haneli rakamlara geçeceği yere doğru sert hareketler başlayabilir... Yatırım tavsiyesi değil tabiki... Sadece tahmin ve temenni benimki...

yatırım danışmanı değilim dolayısı ile yazdıklarım yanlızca şahsi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır
    Sayın Katharsis, Fibo grafiği var mı varsa sizce sakıncası yoksa paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkürler.
    YTD.

Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Sayın Katharsis, Fibo grafiği var mı varsa sizce sakıncası yoksa paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkürler.
    YTD.

Kapanışa doğru aşağı çekilme isteği hi yok gibiydi. 20 milyon lottan fazla işlem görmüş.Yeni bir haber mi geldi acaba?YTD.

Sayfa 191/205 İlkİlk ... 91141181189190191192193201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •