Sayfa 195/205 İlkİlk ... 95145185193194195196197 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. Pegyo’cu arkadaşlar kırılım gerçekleşti, onay da aldı. Gelecek hafta da kopuş olması dileğimle... ytd
    Çok amatör bir bakış bu

"Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır." denilmekte ve buna göre

PERA GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.nin ortağı MURAT DAVUT EREN'in 10.000,000 TL tutarındaki hissesi borsada satılabilir PegyoE tipine dönüşmüş bulunduğu anlaşılmaktadır.
    YTD.

3. O güzelim grafiği hiç mi ettiler şimdi ? Ben anlamadım, ne maldan çıkış ne mala giriş var, Merril ve Yapi Kredi o.c leri istediği gibi at koşturuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by KomutanLogar Yazıyı Oku
    O güzelim grafiği hiç mi ettiler şimdi ? Ben anlamadım, ne maldan çıkış ne mala giriş var, Merril ve Yapi Kredi o.c leri istediği gibi at koşturuyor

Bu durumda 2 senorya aklıma geliyor;

1-YapıKredi ve/veya Merril, satılması olası hisseleri düşük fiyattan toplamaya oynuyor; Ya da
    2-Fiyatların yükselmesinden sonra ortak satışı olacağını düşünerek mal topluyor,
    olabilir.
    YTD.

5. Kap düştü

6. Sermaye azaltimi iptal sermaye artirimi %60 mi , doğru mu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Amaç ne? amaç kutman devrildigi yonetime rest cekti! dedi ki ben olmazsam hiçbir bok edemezsiniz! ben şirketimin yönetimini kaptırdım dedirtmem dedi! önce kız kardeşi, sonra kendısı yonetime girdi. olacaklar ne peki?
    sermaye artırımını iptal ettirebilir. eski sermaye artısını yenıden devreye sokar ve kısa zamanda onaylanır. rüchan pazarı hareketli olur.
    ilk sermaye arttırımı zaten cok önceden onaylanmıstı lakin yönetim kurulu spk onayı almamıstı.Şimdi yeni tasdık edılmış bir yönetim kurulu ve mehmet kutman dümenin başında (ben umutluyum)
    umutsuz oldugum nokta yonetımı kaybeden(vahit bey info yatırımda dırektor) lanet olsun dıyıp hisseden cıkarsa 2.20 kadar düşebiliriz...
    Malesef dediğim gibi oldu kutman bu benım kumarım benım hıssem dedı ve kendı cıkarları dogrulutusunda eskı sermaye artırımı kabul edıldı. eskısı zaten spkda onay surecındeydı yanı ıncelenmıstı. yakın zamanda cıkması beklenebılır. yakındır sermaye artısının haberı (1 ay) hissedeki baskı anlasılmıs oldu baklım ne olacak...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

8. Kodumun bedellisini orspu ettiler,
    Grafiği çöp ettiler,
    Tahtayi Merrille YK’ye oyuncak ettiler,
    Tahta ve şirket Kutman’a yakışır şirket ve tahta olduğunu kanıtladi,
    Hicbirseyle ilgilenmeyen kurumlar, kağıt başını kaldirinca hemen guya ky’yi korumak icin atlarlar,
    Yazık diyorum, diyecek çok şey var da içimizde kalsin

Sayfa 195/205 İlkİlk ... 95145185193194195196197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •