Sayfa 89/205 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 705 - 712 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. Global yatırım holding/ kutman: Gayrimenkul sektöründe azalacağız veya çıkacağız, bazı sektörlerden çıkacağız - bloomberg ht
    Burada yazdıklarım tamamen kendi senaryolarımdır YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR....

2.  Alıntı Originally Posted by MIRACLE Yazıyı Oku
    Global yatırım holding/ kutman: Gayrimenkul sektöründe azalacağız veya çıkacağız, bazı sektörlerden çıkacağız - bloomberg ht
    resmi ağızdan da açıklama geldi daha ne bekliyor bu sığır anlamadım ki.
    başka kağıt olsa direk tavana yapışırdı yuh sana spekkkk.
    sana burdan mal yooookkkkk.

3. @peugeot Tavana mi tabana mi cikacagiz demesi kotu degil mi

4. Dolar ve uluslararası dolar endeksi düşüyor ama bizim endekste fazla kıpırdanma yok! Dolar yükselirken bahane var ve endeks düşüyor, dolar düşerken endeks yerinde sayıyor. İlginç!

5.  Alıntı Originally Posted by uafalcon Yazıyı Oku
    @peugeot Tavana mi tabana mi cikacagiz demesi kotu degil mi
    anlamadım?

6. vay be 2.seans başlayalı 15 dk olmuş. 2.senasta yapılan işlem hacmi şaka gibi tam tamına 84 lot!
    bı sığır kağıdın speği de onun gibi galiba.patron azaltacağız çıkacağız sektörden demiş ama sanki duvara demiş.
    yerinden kıpırdatmıyor bizim sığırı.
    çok beklersin spek tuvalet kağıdı yaparım yinede sana burdan mal ver-mem.
    2017 değerlemesi daha yapılmamış defter değerin 1.70 TL.sen yarı fiyatına keriz bekliyorsun.emin ol o keriz ben değilim.spek efendi.
    Ytd.beni bağlar.

7.  Alıntı Originally Posted by peugeot Yazıyı Oku
    vay be 2.seans başlayalı 15 dk olmuş. 2.senasta yapılan işlem hacmi şaka gibi tam tamına 84 lot!
    bı sığır kağıdın speği de onun gibi galiba.patron azaltacağız çıkacağız sektörden demiş ama sanki duvara demiş.
    yerinden kıpırdatmıyor bizim sığırı.
    çok beklersin spek tuvalet kağıdı yaparım yinede sana burdan mal ver-mem.
    2017 değerlemesi daha yapılmamış defter değerin 1.70 TL.sen yarı fiyatına keriz bekliyorsun.emin ol o keriz ben değilim.spek efendi.
    Ytd.beni bağlar.
    Dostum canını boş yere sıkma Su akar yolunu bulur Herşeyin bir vakti saati var

Sonuçta görünen köy kılavuz istemez
    Burada yazdıklarım tamamen kendi senaryolarımdır YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR....

8. ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 89/205 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •