Sayfa 155/205 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by trenci Yazıyı Oku
    acıkcılar mal alacaktı demekki alamadılar
    Ne oldu ki artık yada 70 e geldi burdanöı kapandılar yada hiç açıkcı olmadı mı burda

2. BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, PEGYO.E, paylarında 17/12/2018 tarihli işlemlerden (seans başından) 31/12/2018 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.* VBTS kapsamında PEGYO.E paylarında uygulanmakta olan açığa satış ve kredili işlem yasağı brüt takas uygulaması ile birlikte 31/12/2018 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir. Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir. Piyasa yapıcılı sürekli işlem yöntemiyle işlem gören paylarda, tedbir nedeniyle tek fiyat işlem yöntemi uygulandığı süre boyunca piyasa yapıcılık faaliyeti yapılmaz.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    070 den kapattık kötü oldu spk brüt takasa almış bu düşüş hızını yavaşlatır herhalde taban taban gitmez düşersede ufak ufak düşer mk böyle işin ben Oda ilginç ya yatırımcıyı korumak için tedbir alırken bile ky yine kaybediyor perşembe /cumadan 30 kademey geriledi tedbir almadına devre kesici olmasına rağmen 30 kademe geriledi ya 1de tedbir almadalardı bunu düşünemiyorum Pazartesi brüt takasın etkisini göreceğiz artık Bakalımmm
    Cemaş da Pegyo gibi ilk önce yukarı çektikler sonra yavaş yavaş vere vere 6 da 1 fiyatına verdiler.
    Sanki Pegyo da aynı kokular var,
    mehmet kutmanda Çemaş Sahibi Rıza gibi ciddi mal Satıyor.

4. Aldığı tedbir yatırımcıya kaybettiriyor bu panda internet den araştırınca pek olumlu şeyler yok ...ytd

5. Pazartesi göreceğiz fiyatı

6. Brüt takas be vbts yarın etkisini göreceğiz yaşıyarak 31 ine kadar devam

7. Bugün 0.56 / 0.60 kuruşlara kadar gevşemeyip %5 primli
    Kapatması panda Ayhan’ın ısrarla al demesi beni korkuttu yarın dip çalışması yapmasını bekliyorum. Ytd değildir

8.  Alıntı Originally Posted by muteber Yazıyı Oku
    Bugün 0.56 / 0.60 kuruşlara kadar gevşemeyip %5 primli
    Kapatması panda Ayhan’ın ısrarla al demesi beni korkuttu yarın dip çalışması yapmasını bekliyorum. Ytd değildir

Ortada salınıp gidiyor tekrar 070 kapattı Bekliyevrğiz artık

Sayfa 155/205 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •