Sayfa 103/385 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 3080 madde; 817 - 824 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Vay aq spegi. Ben 73 e hazırlanmıştım vermedin. Yarına 69 da beklicem

2. Bu hisse iyice komikleşmeye başladı. Piyasa değeri bugün itibariyle yaklaşık 187 milyon TL'ye (0,76 X 246.000.000) düştü. 30.06.2018 banka hesabında 194 milyon TL'si vardı. Bunun ne kadarı döviz bilmiyorum ama şu an borsaya açık tutarın yaklaşık 2,5 katı civarında.. Kesinlikle ytd..

3.  Alıntı Originally Posted by ufuktakiler Yazıyı Oku
    kol keserek çıktığım nadir hisselerden birisin rygyo .
    Allah kalanlara sabır versin.
    bir daha döviz açığı yüksek olan hisselere bulaşmamaya karar verdim.
    ata yatırım sende benim gibi kolunun birini bıraktın daha diğerinide bırakırsın.
    20 kademe kol kesip çıktığım hisse yukarıda yazdığım gibi ata yatırımda diğer kolunuda bırakıp gitti.

şimdi kafamı kurcalayan bir durum var çin 1 milyar tllik tr ye yatırım yapacakmış.
    ayrıca çin şirketi ali babada trde şube açacakmış bugün haberlerde dinledim depo ve lojistik şirketi arıyormuş acaba oradan rygyo ve reysasa alibabadan ekmek çıkabilirmi.
    depoları ve arsaları hakkında bilgisi olan varsa paylaşım yaparsa memnun olurum.
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değil beyin jimnastiğidir.

4.  Alıntı Originally Posted by ufuktakiler Yazıyı Oku
    20 kademe kol kesip çıktığım hisse yukarıda yazdığım gibi ata yatırımda diğer kolunuda bırakıp gitti.

şimdi kafamı kurcalayan bir durum var çin 1 milyar tllik tr ye yatırım yapacakmış.
    ayrıca çin şirketi ali babada trde şube açacakmış bugün haberlerde dinledim depo ve lojistik şirketi arıyormuş acaba oradan rygyo ve reysasa alibabadan ekmek çıkabilirmi.
    depoları ve arsaları hakkında bilgisi olan varsa paylaşım yaparsa memnun olurum.
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değil beyin jimnastiğidir.
    O haberi gördüm ama orda depo için arsa bakıcaz diyordu.

Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Sizce 1.5 milyon m2 alana ulaşabilirler mi 2018 sonunda , yıl bitiyor...

6. Şirketimiz portföyünde bulunan Düzce İli Merkez İlçesi Arapçiftliği Mahallesi 2177 Ada 2 Parsel üzerindeki 20.760 m2 arsa üzerinde bulunan 10.000 ton kapasiteli fındık deposunun tamamı "Ferrero Fındık İthalat ve İhracat Tic.A.Ş."ye 1 seneliğine kiraya verilmiştir. Kiralanan fındık deposu klimatize, elektronik ısı kontrollü ve otomatik yükleme sistemine sahip, dünyada tek ve özel fındık depolama sistemidir.

Kiraya verilen fındık deposundan 1 senede yaklaşık KDV dahil 1.000.000 TL gelir elde edilecektir.

Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

--------------------------------------------------------------------------------------

Şirketimiz portföyünde yer alan Kocaeli İli Çayırova İlçesi Akse Mahallesi 2086 Ada 5 Parsel üzerindeki 31.240 m2 arsa üzerinde bulunan 63.189 m2'lik deponun 4.800 m2'lik depolama alanı "Ferrero Fındık İthalat ve İhracat Tic.A.Ş."ye 2 seneliğine kiraya verilmiştir.

Kiraya verilen depodan 2 senede yaklaşık KDV dahil 4.500.000 TL gelir elde edilecektir.

Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

7. Rekabet Kurulunca, SOCAR Turkey Petrol Enerji Dağıtım AŞ'nin tek kontrolünde olan SOCAR Turkey LNG Satış AŞ'nin Reysaş Yatırım Holding AŞ ve SOCAR Turkey Petrol Enerji Dağıtım AŞ'nin ortak kontrolüne geçmesi işlemini onayladı.

Rekabet Kurumunun internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Rekabet Kurulu, SOCAR Turkey Petrol Enerji Dağıtım AŞ'nin tek kontrolünde olan SOCAR Turkey LNG Satış AŞ'nin Reysaş Yatırım Holding AŞ ve SOCAR Turkey Petrol Enerji Dağıtım AŞ'nin ortak kontrolüne geçmesine izin verdi.

vayyy bizim iki grup ortak iş...Dünya küçükmüş doğrusu:likit doğal gaz dağıtım işi..eh yapın maaadem ben de onaylıyorumTekel oluşmaması için kitabına uydurma operasyonu gibi duruyor...Yeni haberlere gebe öncü bir haber olabilir...
    Özel teşebbüs doğal gaz depolama konusu da arkadan gelir mi?..aklıma geldi işte neyse)

8.  Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    Rekabet Kurulunca, SOCAR Turkey Petrol Enerji Dağıtım AŞ'nin tek kontrolünde olan SOCAR Turkey LNG Satış AŞ'nin Reysaş Yatırım Holding AŞ ve SOCAR Turkey Petrol Enerji Dağıtım AŞ'nin ortak kontrolüne geçmesi işlemini onayladı.

Rekabet Kurumunun internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Rekabet Kurulu, SOCAR Turkey Petrol Enerji Dağıtım AŞ'nin tek kontrolünde olan SOCAR Turkey LNG Satış AŞ'nin Reysaş Yatırım Holding AŞ ve SOCAR Turkey Petrol Enerji Dağıtım AŞ'nin ortak kontrolüne geçmesine izin verdi.

vayyy bizim iki grup ortak iş...Dünya küçükmüş doğrusu:likit doğal gaz dağıtım işi..eh yapın maaadem ben de onaylıyorumTekel oluşmaması için kitabına uydurma operasyonu gibi duruyor...Yeni haberlere gebe öncü bir haber olabilir...
    Özel teşebbüs doğal gaz depolama konusu da arkadan gelir mi?..aklıma geldi işte neyse)
    güzel bakış açısı , hatta rygyo ortak olsalar defter değerinden fena olmaz

bu arada socar dediğimiz firma pektimin sahibi ana holding )

Sayfa 103/385 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •