Sayfa 12/382 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 3056 madde; 89 - 96 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    RYGYO lanet olsun, bilanço güzel, defter değeri 3.36 dedim, kuçağıma verdiler, nur topu gibi... hergün hergün düşüyor...

welcome aboard

Cari Hisse Yabacı Oranı Rygyo % 51,50
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    RYGYO lanet olsun, bilanço güzel, defter değeri 3.36 dedim, kuçağıma verdiler, nur topu gibi... hergün hergün düşüyor...
    Yabancı satışı var. Çok eskisini bilmem hissenin, ama eski bir pozisyon kapatılıyor tahminim.

son bir ayda alanlar

satanlar

7.  Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    Bu yaşadığımız fiktif sevinç..depoları dolar ile kiraya veriyoruz, geçen sene gelir 56 bu sene 76..değer artışını katmasak irice bir zarar var..Bu sene yeni kapasitelerden gelecek olan gelir artışına bakıcaz..Kendi adıma benim için değişen sadece şirketin piyasa değeri oldu....her neyse..bu sene artık şu yeni kapasitelerle 100 000 000 üstüne atmayı temenni ediyorum..EN azından ne var elimizde.. bu sene olur da kar edersek(nakit ve dağıtılabilir harbi kardan bahsediyorum) geçmiş yıl zararlarına gitmeyecek...hadi bakalım..ilk çeyreği bekliicez..son çeyrek 21 milyon kira geliri...ilk çeyrek 24 ikinci çeyrek 25, üçüncü çeyrek 28 dördüncü çeyrek yine 29 olsak..106 yu buluruz sanırım..Konut projesi lansmanı ve satışları orta karar gitse..yaaaani şöööle bir 30 milyon net dağıtılabilir kar yazsak (değer artışları hariç)..bunun 20 sini temettü beklerim doğrusu..Konut satışlar tapu teslime kadar borç görünüyor malum..başka bir formül üretilmezse..
    ama 2018 de 60 üstü net dağıtılabilir harrbi kar olabilir diye düşünüyorum doğrusu...Bunun da 40ını isterim bak
    Yazmış olduğum gibi..Benim açımdan ve burada arsalarımızın gerçek değerine yönelik kıymetli çalışmalar yapagelen arkadaşlarımız açısından bilmediğimiz bir konu değildi..Bu geri çekilmeyi çok şaşırtıcı bulmamakla beraber, gelecek perspektifimize oturacak nakit dağıtılabilir NET karla ve temettülere göre oluşacak fiyatların daha kalıcı ve tabir yerindeyse harrrrbiiii olacağını düşünüyorum...

8. kapanış 0,77

Sayfa 12/382 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •