Sayfa 151/387 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 3089 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Gedik yapıyor o hareketleri
    Endeksen anlamayan bir spekülatör.
    Endeks birden yukarı dönünce malsız kaldı
    mal demek malsız kaldı bize oynuyor

2. Adam aşağı habire çakıyor 0.7 92bin ekdekse gore çok kotu

3.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Adam aşağı habire çakıyor 0.7 92bin ekdekse gore çok kotu
    daha önceden bir yazı yazmıştım, son 10 yıldaki borsanın en kötü kağıdı, bu da bize denk geldi.. uzun vadeli yatırım düşüncesini katleden hisse, patron hisselerine sittin sene neden bulaşılmaması gerektiğini en iyi örneği, ...
    şirket ileride belki çok değerli olabilir ama, kazandığı paranın bereketi olmayacaktır kesinlikle...
    düşünün bu kadar 3-4 yıl içinde değerli olabilecek, bedavadan daha ucuz olan bir hisseyi yabancılar, spekülatörler, akıllı insanlar neden almaz. en akıllı bizmiyiz...

4.  Alıntı Originally Posted by MHTMHT2 Yazıyı Oku
    daha önceden bir yazı yazmıştım, son 10 yıldaki borsanın en kötü kağıdı, bu da bize denk geldi.. uzun vadeli yatırım düşüncesini katleden hisse, patron hisselerine sittin sene neden bulaşılmaması gerektiğini en iyi örneği, ...
    şirket ileride belki çok değerli olabilir ama, kazandığı paranın bereketi olmayacaktır kesinlikle...
    düşünün bu kadar 3-4 yıl içinde değerli olabilecek, bedavadan daha ucuz olan bir hisseyi yabancılar, spekülatörler, akıllı insanlar neden almaz. en akıllı bizmiyiz...
    ben açıkçası şöyle düşündüm sürekli yatırım yapıp büyüdüğü için yani stabil kalmadığından şirket kârı yatırımları finanse ediyor kısa vade temettü de vb. Sorun olsada zenginleşen bir şirkete ortak oluyorum diye düşündüm yabancılar ,spekler sunun için almaz patron ara sıra borsadan kendi kağıdından para yapmak isterse diye ama benim bildiğim sirketin yüzde 9.9 u templeton fonuna ait yani yabancı bu şirkette var diye biliyorum

5.  Alıntı Originally Posted by MHTMHT2 Yazıyı Oku
    Hissedeki yabancı oranına bakarsan adamların 3-4 yıl sonrasına yatırım yaptığını görürsün, patron hissesinin halka açıklık oranı da 20 olmaz ayrıca. Daha ne istiosun üstelik şimdiden fiyatlasaydı da kagıt şu an 2 tl olsaydı yatırımcı olarak duracak mıydın satıp gidecektin ben yılbasına kadar burda durmasını istiyorum artık biraz daha alabilmek için. Bir de şunu belirteyim s400 den ötürü diyelim ki bu yılki karda kambiyo zararına gitti, yıllık kira geliri yaklaşık 250 milyon civarı olacağı için uzun vadeli yatırımları da min 2600 2700 olur yıl sonu degerlemesinde ki bu da şu anki fiyata göre 0.1 pd/dd oranına denk gelir yani kısacası dünya yansa bu kağıt 12 aylık bilançoyla 1 liranın üzerine tekrar atacak nokta.
    YTD

6.  Alıntı Originally Posted by ekilit Yazıyı Oku
    Hissedeki yabancı oranına bakarsan adamların 3-4 yıl sonrasına yatırım yaptığını görürsün, patron hissesinin halka açıklık oranı da 20 olmaz ayrıca. Daha ne istiosun üstelik şimdiden fiyatlasaydı da kagıt şu an 2 tl olsaydı yatırımcı olarak duracak mıydın satıp gidecektin ben yılbasına kadar burda durmasını istiyorum artık biraz daha alabilmek için. Bir de şunu belirteyim s400 den ötürü diyelim ki bu yılki karda kambiyo zararına gitti, yıllık kira geliri yaklaşık 250 milyon civarı olacağı için uzun vadeli yatırımları da min 2600 2700 olur yıl sonu degerlemesinde ki bu da şu anki fiyata göre 0.1 pd/dd oranına denk gelir yani kısacası dünya yansa bu kağıt 12 aylık bilançoyla 1 liranın üzerine tekrar atacak nokta.
    YTD
    şu an hisseye gireceklere tek bir sözüm yok, ben hisse halka açıldığından beri takip ediyorum.. 10 yıldır elimde bu hisseden var..
    şu an hisse 0,12 usd. , hisseye şirkete yatırım yapan herkes usd bazda zararda şu anda.. tamam uçsun kaçsın istemiyoruz ama, hisseye güvenip para yatıran birisi eğer ihtiyacı varsa satmak zorunda kalırsa hiç birşey elde edemeden, zararına satacak, kaçırdığı fırsatlar çabası, yazık değilmi güvenip yatırım yapanlara, daha ne kadar bekleyelim doğan çocuklar ilkokulu bitiriyor, sürekli süründürüyor, kurun sabit olduğu dönemlerini de biliriz.. zararına olan şirketlerin 2-3 yıl önceki hareketlerini inceleyin, flap, cemts, vs., akıllı kişi, beklentisi olan kişi bu çöp hisselere mi yatırım yapar buna mı. tabiki buna, benim itrazım şuna, hissenin borcu büyümesi hepsi ortada ama borsanın iyi olduğu dönemlerde yükseliş gerçekleştirip, çıkmak zorunda olanlara fırsat verebilirdi. birileri buna izin vermiyor, bir nevi ortak olmuşsunuz, ama sizi sürekli eziyor. bilmem anlatabildimmi...
    hisseye yeni girecekler için bulunmaz fırsat şu an.. ama yine de birşeyden emin olmayın derim.

S400 sert bir şekilde yeniden karşımıza gelmesine rağmen borsa yukarıda, aşağıdaki cümlelerim bunun nedenini açıklıyor

Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    94 000 fibonacci %50 düzeltme seviyemiz. Buradan gelebilecek satış "sadece teknik bir düzeltmeden ibaret olacak ve endeks yönünü tekrar yukarı çevirecektir"

99 000 hatta 106 000 asıl hedefler.

Piyasa şu anda S400 sonrasını satın alıyor.

"S400 korkusunu mal almak için kullanıyorlar"

Rygyo' nun şu anda en azından 0.80 olması gerekir.

Sayfa 151/387 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •