Sayfa 179/387 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 3089 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Gayrımenkul satış vaadi sözleşmesi.Bildiğim 64 adet daire satışı gerçekleşti.Ayrıca 1975 parsel vardı.. Projesi bitmiş, inşaat ruhsatı alınmış geçen sene eylül ayında da satışa çıkacaktı.

Kapta parasal giriş olarak bir açıklamaya rastlamadım..Yani para ödeniyor ama.. resmiyette yok gibi.
    Bu konu Genel Kurulda gündeme geldimi bilemiyorum.Gn.Kurula katılan @flamenco72 ..Mert bey sormuş olabilir?..

Günlük grafik son durum

Oranı bilmiyorum ama yatırımcı ilişkilerinden aldığım son bilgi, 160 milyon tl düzeyinde bir gelir beklendiği yönünde.

Alıntı Originally Posted by ekilit Yazıyı Oku
    Parasever, suryapıda hasılatın yüzde kaçı rygyo nun bilgin var mı

Bu sabah yaptığım yorum.

Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku

Daha önce de belirttiğim gibi 98 500 ve altına olası her geri çekilme 106 000 hareketi için hazırlık olacak.
    Bu nedenle her geri çekilme benimi için alım fırsatı. Geri çekilmenin derinleşmesini beklemiyorum.
    98 374 normal şartlarda destek.
    ABD' den yaptırımlar ile ilgili gelebilecek olumsuz bir haber "bence alım fırsatı olur"
    Yaptırımların "çok hafif olacağı artık aşikar"
    Kıbrıs ve ABD yaptırım haberleri benim izlediğim haberler değil artık.
    "Piyasaya bu kadar para girişi oluyor ise birileri buradan olumsuz bir şey çıkmayacağını biliyor demektir."

Grafiklerde de gördüğünüz gibi "geri çekilme sadece teknik bir düzeltme"
    Grafikteki frend yukarı kırılırsa yeniden yukarı hareket başlar, aşağı kırılırsa düzeltme biraz daha devam eder ama önümüzdeki hedef 106 000 olduğu için dar aralıktaki bu hareket umursadığım bir şey değil.

5.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Bu sabah yaptığım yorum.
    bir baska usta c. e. de sirayla 98300 96 400 ler gorulebilir hatta gidilip hizla 103 .... Lere geri cikilacak yazmis bugün bilemezse ustalığı çöp olur, başını vurmak gerekecek

6.  Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    Gayrımenkul satış vaadi sözleşmesi.Bildiğim 64 adet daire satışı gerçekleşti.Ayrıca 1975 parsel vardı.. Projesi bitmiş, inşaat ruhsatı alınmış geçen sene eylül ayında da satışa çıkacaktı.

Kapta parasal giriş olarak bir açıklamaya rastlamadım..Yani para ödeniyor ama.. resmiyette yok gibi.
    Bu konu Genel Kurulda gündeme geldimi bilemiyorum.Gn.Kurula katılan @flamenco72 ..Mert bey sormuş olabilir?..
    Durmuş Bey bu konuda:
    Satış vaadi sözleşmemiz olmasına rağmen, dairelerin sözleşmeden daha yüksek bir fiyatla satılacağını düşündüğümüzden hak ettiği değerlerde satılmasını beklemeyi tercih ediyoruz" dedi..
    Tüm satış tamamlanırsa, bu satış gelirinin bir kısmını da temettü olarak dağıtmak niyetinde olduğunu da söyledi...
    Kaç daire satıldı?..
    Doğrusu bu ya; bunu ben ya sormadım...(shame on me ) ya da ben sormamış olmama rağmen başkası sordu ama ben hatırlamıyorum..Lütfen Kusuruma bakmayınız

7.  Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    Durmuş Bey bu konuda:
    Satış vaadi sözleşmemiz olmasına rağmen, dairelerin sözleşmeden daha yüksek bir fiyatla satılacağını düşündüğümüzden hak ettiği değerlerde satılmasını beklemeyi tercih ediyoruz" dedi..
    Tüm satış tamamlanırsa, bu satış gelirinin bir kısmını da temettü olarak dağıtmak niyetinde olduğunu da söyledi...
    Kaç daire satıldı?..
    Doğrusu bu ya; bunu ben ya sormadım...(shame on me ) ya da ben sormamış olmama rağmen başkası sordu ama ben hatırlamıyorum..Lütfen Kusuruma bakmayınız

Teşekkür ederim Mert bey..
    sizin değerli yorum ve analizlerinizi takip etmeye devam ediyorum.Geçmişte yazdıklarınız arşivimizde.
    Bir renk katıyım istedim affınıza sığınarak..Hisse hakimiyeti bakımından bu sayfanın patronu,, yani Küçük Durmuş Döven'i olarak kabul ediyorum sizi.Ufak bir fark var tabii ki.. siz bizler dahil, Durmuş bey sadece kendi dahil düşünüyor.. parasal açıdan

8.  Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku

Teşekkür ederim Mert bey..
    sizin değerli yorum ve analizlerinizi takip etmeye devam ediyorum.Geçmişte yazdıklarınız arşivimizde.
    Bir renk katıyım istedim affınıza sığınarak..Hisse hakimiyeti bakımından bu sayfanın patronu,, yani Küçük Durmuş Döven'i olarak kabul ediyorum sizi.Ufak bir fark var tabii ki.. siz bizler dahil, Durmuş bey sadece kendi dahil düşünüyor.. parasal açıdan
    Sn Yuna;
    Çok teşekkür ederim ve fakat, böyle şeyler yazdığınız zaman kendimi; kaldırmamın mümkün olmadığı bir ağırlığın altında eziliyormuş gibi hissediyorum..
    Önceden de yazmıştım..
    Sadece; ortak akıldan ödünç aldıklarıma biraz bir şeyler ekleyip ortak akla iade ediyorum...
    Tüm samimiyetimle söylemeliyim ki;
    Bu forumlarda yazmamın ve bu forumları takip etmemin, birkaç sebebi olmakla beraber en çok önemsediğim konu,sizin gibi yatırımcı dostlarımızla ürettiğimiz ortak bilinç ile sermaye ve sermayedar ilişkisini; sıfır toplam oyunu sahasından alıp kazan kazan platformuna taşımak..
    Bunu hep beraber yapıyoruz..Buna emin olabilirsiniz

Sayfa 179/387 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •