Sayfa 190/387 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 3089 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Olanı çarpıtıyorsun...
    Sen beni manipülatör olmakla suçladıktan sonra aynı suçlamayı sana yönelttim "yaptığının yanlışlığını anla empati yap diye"
    "Kul hakkı diye bir şey var bana bu suçlamayı yöneltirken bunu düşündün mü" diye de sordum sana.
    Benim için insani değerler son derece önemlidir.
    Birinin kalbini kıracağıma para kaybedeyim daha iyi.

Yazılarımı okursan iki şey görürsün

Nokta atışı tahminler
    ve
    Yüksek insani değerler.

Bu değerler arasında mütevazi olmak yok, eksiklik midir değil midir tartışılır.
    Çok tepki çeken bir yönüm olduğu için belirttim.

Sence mümkün olmasa da "burada karşılıksız bilgi paylaşıyorum , bunu görmen için sadece geçmiş yazılarıma bakman yeterli olur"
    Hatta sadece dün arsan başlığında yazdıklarıma bakman bile yeterli.

İşte bir örnek, olumlu yazılar yazmama tepki gösteren bir kişiye verdiğim cevap
    İyi hoş da 83 gelinceye kadar yazdın durdun da , 75 inince neden yok oldun burada ksc gün yoktun o zaman bir arkadaş burada yazdı ben de olabilir dedim şimdi tekrar 80 olunca birden yazı ve grafik vb. benim o anda düşünüp yazdığım bakalım buradan gidecek mi yoksa salacak mı tekrar idi bence yazan yazmayan herkes aynı şeyi düşünür , sen de olsan kendin için şüphe duyardın asıl suçlama manip olmakla ilgili değil manip gibi davranmakla ilgili idi ,görüşüm baki madem görüşlerinde mütevazi bile olamıyordun o zaman çıkıp 75 oldu ama ben böyle düşünüyorum deseydin , sabah akşam yaz çiz bi anda yok ol , sonra insanları suçla bu olmaz nokta

2. Boşverin geçmişi şimdi güçlerimizi birleştirme Zaman'ı. Hisse nereye gider destek dirençler ne bunlara odaklanalım. Durmuş uykusuz geceler geçiriyorsa bize ne, 4600000 lotun akıbetini öğrenelim. Kur bu seviyelerde gezinirse yıl sonuna doğru biraz heyecanlanlı günler yaşarız kanımca

3. Birisi virman mi yapti ne? Yaklasik 2 milyon lot el degistirdi ama fiyat hareketlenmedi...

4.  Alıntı Originally Posted by m_yeniocak Yazıyı Oku
    Birisi virman mi yapti ne? Yaklasik 2 milyon lot el degistirdi ama fiyat hareketlenmedi...

Tahtada kendi satışlarını aldı...
    iş yatırımdan iş yatırıma ..
    Cuma kapanış seansında benzerini yapmıştı..
    kendi kendine alışlar gibi duruyor.
    Dövenler arası işlemler ...

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

5.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Tahtada kendi satışlarını aldı...
    iş yatırımdan iş yatırıma ..
    Cuma kapanış seansında benzerini yapmıştı..
    kendi kendine alışlar gibi duruyor.
    Dövenler arası işlemler ...

fiyatı yukarı çekmek istiyor ama başkasının malını alarak değil kendi malını top çevirip yükseltmek niyetinde araya birileri yuksek lot satış koyunca bekliyor ,almıyor , bu durumda yabancı lotlarin satıştan çekilmesi gerekiyor
    bunlar tamamen bir fantazi ama akla en yatkini bu bir de dinlendirip kademelerin saglamlasmasini sagliyor sayin patronumuz

6. son aylarda tahtada büyük oranda dökme hareketi yapıldı.
    080 lerden milyon lotlar satanlar var spek aklı başında birisi ise bu milyon lotların geri alınmasını engellemek için tahtayı aşağıya salmaması lazım.
    tabiki birlikte hareket etmiyorlarsa.
    dövizin düşüşü sürüyor 6 aylık blanço geçti ama 9 aylık blançoyu iyi yönde etkileyecek.
    kimseye alın yada satın diyememem ben mecburiyetten borsadan 3 ay evvel çıkmak zorunda kaldım rygyo arkadaşımda var şu an maliyeti civarında ama satmaya niyeti yok çünki bistte uzun vadeli beklenecek hisselerden biriside bu.
    bven yeniden borsaya girecek olsam uzun vadeli hisse alıcaksam ya halkb alırım yada rygyo.
    ve rygyoyuda bu takasıyla 3 tlden aşağıya satmazdım herhalde.
    al sat tut tavsiyesi değildir tamamen duydusal düşüncemdir.

7.  Alıntı Originally Posted by ufuktakiler Yazıyı Oku
    son aylarda tahtada büyük oranda dökme hareketi yapıldı.
    080 lerden milyon lotlar satanlar var spek aklı başında birisi ise bu milyon lotların geri alınmasını engellemek için tahtayı aşağıya salmaması lazım.
    tabiki birlikte hareket etmiyorlarsa.
    dövizin düşüşü sürüyor 6 aylık blanço geçti ama 9 aylık blançoyu iyi yönde etkileyecek.
    kimseye alın yada satın diyememem ben mecburiyetten borsadan 3 ay evvel çıkmak zorunda kaldım rygyo arkadaşımda var şu an maliyeti civarında ama satmaya niyeti yok çünki bistte uzun vadeli beklenecek hisselerden biriside bu.
    bven yeniden borsaya girecek olsam uzun vadeli hisse alıcaksam ya halkb alırım yada rygyo.
    ve rygyoyuda bu takasıyla 3 tlden aşağıya satmazdım herhalde.
    al sat tut tavsiyesi değildir tamamen duydusal düşüncemdir.
    son 2 iş gününde işyatırımda yaşanan hareketler, dediğinizin ispatı olabilir.

8. Dolares inde freni patladı

Sayfa 190/387 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •