Sayfa 192/387 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon
Arama sonucu : 3089 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

3. Bugün 1 e dokunurmu acaba...

5. Patronumuz durmuş döven bizi arada sırada dövsede bu kırmızılı günde ekmek değil pasta ikram ederek rygyo sevenleri memnun etmiştir kendisinden hep böyle piyasanın kırmızılı olduğu zamanlarda yeşiller görmek isteriz

6.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Patronumuz durmuş döven bizi arada sırada dövsede bu kırmızılı günde ekmek değil pasta ikram ederek rygyo sevenleri memnun etmiştir kendisinden hep böyle piyasanın kırmızılı olduğu zamanlarda yeşiller görmek isteriz
    Pazartesi piyasa yeşil olur bu kırmızıya döner. Buna güven olmaz. Paraseveri de kaçırdın bak yazmaz oldu

7.  Alıntı Originally Posted by MHTMHT2 Yazıyı Oku
    Pazartesi piyasa yeşil olur bu kırmızıya döner. Buna güven olmaz. Paraseveri de kaçırdın bak yazmaz oldu
    paraseveri ben mi kaçırdım ufuktakiler mi , yoksa çoktan çıkmış mıydı bir notlarına bak istersen 102 k endekste 0.90 hedefim var diyordu yüklü alım yapanlar erken çıkmalı ve kademeli çıkmalı yoksa elinde patlatırlar ben ce hisseyi meth ettiği son günlerde çıkışı en azından yarılamıştır diye düşünüyorum ama kesin mi bilmem , dolarla ilgili genel anlamda bildiysede 5.50 altında 5.48 , 5.45 hedefi vardı tutmadı mesela okuyorsa batman gibi gökyüzüne parasever diye projektör tutalım gelsin , doğru söylediğin mesele endeks çok yeşil olduğunda bizim ki gitmez genel ahlakı bu

8.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    paraseveri ben mi kaçırdım ufuktakiler mi , yoksa çoktan çıkmış mıydı bir notlarına bak istersen 102 k endekste 0.90 hedefim var diyordu yüklü alım yapanlar erken çıkmalı ve kademeli çıkmalı yoksa elinde patlatırlar ben ce hisseyi meth ettiği son günlerde çıkışı en azından yarılamıştır diye düşünüyorum ama kesin mi bilmem , dolarla ilgili genel anlamda bildiysede 5.50 altında 5.48 , 5.45 hedefi vardı tutmadı mesela okuyorsa batman gibi gökyüzüne parasever diye projektör tutalım gelsin , doğru söylediğin mesele endeks çok yeşil olduğunda bizim ki gitmez genel ahlakı bu
    dediğin gibi belki de çıkmıştır. 0,90 ı geçti çünkü. teknolojinin bu kadar ilerlediği bir ortamda kimde ne kadar lot olduğunu takip ediyorlardır muhakkak. bist - olmasına dağmen + da kapamamız bizim için sevindirici. fakat unutmayın bist bozulursa bizde etkileniriz.. öyle olursa inşallah sınırlı olur. pozitif tarafta kurlar bu seviyede olduğu müddetçe yükselmeye devam ederiz.
    yeni hafta yeni umutlar..

Sayfa 192/387 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •