Sayfa 197/382 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 3055 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Fahad Missmarın CFO olduğu
    Dundhai Fund CEO su Monish Pabrai videosu..
    Seçtiğim noktada diyor ki; Bir hisseyi aldığınız zaman kazanmazsınız sattığınız zaman da kazanmazsınız..Beklediğiniz dönemde kazanırsınız..bu da yılllar süren bir süreçtir...
    Bana yakından tanıdığım birini hatırlattı

https://youtu.be/jw54ImT9YEw?t=400

2. * * Reysaş GYO (RYGYO, Sınırlı Pozitif): Şirket 2Ç2019'da 4,9mn TL (konsolide) kar açıklamıştır. Geçen yılın aynı döneminde 35,3mn TL* zarar kaydedilmişti. Brüt kar 2Ç2019'da 48,5mn TL gerçekleşerek yıllık %44 oranında artarken, net finansman giderleri aynı dönemler* itibarıyla 25,3mn TL azalarak 2Ç2019'da 46,4mn TL'ye gerilemiştir. İkinci çeyrek karına rağmen Şirket yılın ilk yarısında 18,6mn TL zarar* yazmıştır. Geçen yılın ilk yarısındaki zarar 48,5mn TL idi.
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

3. Hıssesini almak ısteyen aldı, şimdi ne olacak kim yukseltecek hisseyi

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by MHTMHT2 Yazıyı Oku
    Hıssesini almak ısteyen aldı, şimdi ne olacak kim yukseltecek hisseyi

güzel soru ben de merak ediyorum dogrusu fahad mı nedir 1.14 e çekti şimdi bekleyecek mi nedir başka alıcı gelir mi ? bir de şöyle bir durum var bu hintli veya yabancı fark etmez çekerler 3 tl ye kadar bu sefer aselsan gibi herkes trene binmeye başlar sonra bi bırakırlar 5 sene düşerken 1.3 ortalama ile satarlar olur mu olur zira hissenın gerçek değeri yukarıda herkes inanır ve olur valla bu kadar yazmak beni yordu parasever saatlerce yazıyor sekreter mi tuttu nedir ben yazamam o kadar

5. yani durum aslında buralardan çok daha yukarı çekebileceklerini gösteriyor ama hintli bu işi durmuşla anlaşmadan yapamaz bu olursa durmuş işin içindedir bunu bilin acayip senaryo yazdım hollywood da şansımı denesem mi . bilemedim şimdi

6.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    güzel soru ben de merak ediyorum dogrusu fahad mı nedir 1.14 e çekti şimdi bekleyecek mi nedir başka alıcı gelir mi ? bir de şöyle bir durum var bu hintli veya yabancı fark etmez çekerler 3 tl ye kadar bu sefer aselsan gibi herkes trene binmeye başlar sonra bi bırakırlar 5 sene düşerken 1.3 ortalama ile satarlar olur mu olur zira hissenın gerçek değeri yukarıda herkes inanır ve olur valla bu kadar yazmak beni yordu parasever saatlerce yazıyor sekreter mi tuttu nedir ben yazamam o kadar
    Parasever benim gözümde yarı spek. Borsa genelde beyaz yaka için yatırım koçluğu forumunda yazdıklarını oku. Ama kendine çalışıyor. Sığ hisselerde pozisyon alıp birkaç kademe yukarı satıyor izlenimi verdi. Ama bilgili biri, kendince yol bulmuş. Takdir etmek lazım. Bugün işlem hacmine bakarsak ky günüydü. Usd yukselince 0,20 usd geçemedi bir türlü. Patron hissesine hersey durmusa bağlı. 0.40 usdlerr gelsede çıksak

7.  Alıntı Originally Posted by MHTMHT2 Yazıyı Oku
    Parasever benim gözümde yarı spek. Borsa genelde beyaz yaka için yatırım koçluğu forumunda yazdıklarını oku. Ama kendine çalışıyor. Sığ hisselerde pozisyon alıp birkaç kademe yukarı satıyor izlenimi verdi. Ama bilgili biri, kendince yol bulmuş. Takdir etmek lazım. Bugün işlem hacmine bakarsak ky günüydü. Usd yukselince 0,20 usd geçemedi bir türlü. Patron hissesine hersey durmusa bağlı. 0.40 usdlerr gelsede çıksak

parasever adındanda anlaşılacağı gibi parayı seviyor çoğu kere önce hissede pozisyon alıp yazıyordur mesela buraya uğramıyor satmış çıkmış belli bence 40 cent gördüğünde satmak zor olacak buna emin ol evini arabanı da satıp üstüne ekleyebilirsin zaten bu ortamı hazırlayıp öyle getirirler o fiyata bunu yapanları gözümle gördüm şu fiyat olsun çıkacağım deyip çıkamayan çok oldu . bunu çıkabilesin diye yazdım özellikle yanlış anlama

8. Fahad Missmar alımlarında Durmuş Döven'in bilgisi mutlaka vardır.Hatırlayın kısa bir süre önce, hissede ciddi lotlar alındı, verildi..Ama yerinden oynamadı.Bilgileri dahilinde yapıldığı göstermez mi? Bakalım sonunda neler olacak.Norveç fonundaki hisselerde azalma var ?.. yakın gelecekte birşeyler olacağının işaretleri var ama.Bize ne düşecek ))))

Sayfa 197/382 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •