Sayfa 199/386 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Çetin A. Yazıyı Oku
    Sondan başlıyayım patronun adı durmuş döven yani dövebilir eski solcu bu eski solcular en tehlikeli kapitalistlerdir bakiniz mef okullarının ve yurtiçi kargonun sahibi arıkan gibi , ertuğrul özkök gibi o yüzden şeytan bunlardan kurs ders alır gerektiğinde. Asil mühim mesele ben de yeni fark ediyorum bilinen bir şeyin algılanması zor çünkü bildiğinizi zannedip üzerinde düşünmüyorsunuz , su an bütün dünya paraları çöp yani algıyla ayakta duruyoruz tam bir saçmalık kripto para da dolarda ve bunlarla karşılık bulan bütün paralar fiktif matbaa da basilsin basilmasin , o yüzden bizim borsamıza gelen giden yabancı para karşılıksız basılmış biz onu kazanmak için çabalıyoruz baronlar gülüyor , dolayısı ile fahad vb bu baronların bir alt temsilcisi bunlar yarim saatte herşeyi yapabilirler oradan bakamıyoruz gelelim fahada bu rygyo yu nereden seçmiş eski solcu yeni ve tehlikeli kapitalist durmuş döven istemiştir boyle bir operasyon yapalım diye durmuş gibi adamlar artik global dünyada bilinirler o depoculuk isi ona verilmiş yoksa koç holding depo kiralamaz bu şahıstan arçelik vb. için yani hic bir çılgınlık yok sağ cepten sol cebe parayı koyma meselesi biz de biyolojik unsurlar kopek balığının artıklarıyla beslenip ona fayda veya yarar sağlamıyoruz neydi komensalizm mi , selamlar
    Bakış açını beğendim haklısın. Dünyanın bütün üretimini ve kaynaklarını bir kağıt parçasını uğruna alıyorlar. Hele dijitalleşen dünyada hayali para (karşılıksız) üretmek maliyetsiz onlara. Bu köpekbalıkları durmuşu da yemesinler

2. Halka arz tarihi 12 temmuz 2010
    Halka arz fiyatı 1 TL
    Aralarda 40 kuruşu ve 1.45 tl gormuslugu var, tam bir kepazelik

3.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Halka arz tarihi 12 temmuz 2010
    Halka arz fiyatı 1 TL
    Aralarda 40 kuruşu ve 1.45 tl gormuslugu var, tam bir kepazelik
    Bu yazdığınızın haksız bir yargı olduğunu söylemek ahmaklık olur..
    Diğer yandan..
    2010 yılında kira geliri 10 milyon bu yıl 220- 240 milyon arası bir yerlerde olacak..
    ya sorun ne?..
    Sorunumuz borçla büyümüş olmak..
    O halde sorumuz ne olmalı..
    Borçlar ödenebiliyor mu?..
    Şu durumda RYGYO finansman giderleri ve borçları azalıp nakit temettü ödemelerine başladığında fiyat ligi de değişecektir kanımca....
    "Amaan be flamenco sen de hep ayynı masalları anlatıp durursun yıllardır" derseniz de..
    Hisse fiyatı persektifinden bakarsak yine "Haksızsınız" diyemem
    Evet Sn Döven eğer buraları okuyorsanız..
    Artık nakit temettü dağıtımı beklentisinin yavaş yavaş kadraja girmesini umuyor ve bekliyoruz
    yatırımların önemli kısmı bitti, çekim alanı ve kütlesi epey büyük bir yapı oluştu..Bi de olgunlaştığında şu Turizm Yatırımlarını satsak tam süper olacak
    Başlangıç olarak 25 milyon temettüye bile fitim..kendi adıma..

4.  Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    Diğer yandan..
    2010 yılında kira geliri 10 milyon bu yıl 220- 240 milyon arası bir yerlerde olacak..
    ya sorun ne?..
    Şu durumda RYGYO finansman giderleri ve borçları azalıp nakit temettü ödemelerine başladığında fiyat ligi de değişecektir kanımca....
    "Amaan be flamenco sen de hep ayynı masalları anlatıp durursun yıllardır" derseniz de..
    Artık nakit temettü dağıtımı beklentisinin yavaş yavaş kadraja girmesini umuyor ve bekliyoruz
    yatırımların önemli kısmı bitti, çekim alanı ve kütlesi epey büyük bir yapı oluştu..Bi de olgunlaştığında şu Turizm Yatırımlarını satsak tam süper olacak
    Demek istediğinizi anlıyorum , nihai manada haklisiniz zira sistemsel yapisal sorunlar var halka arzın ne kadar gerçekte iskontolu olup olmadığını tespit etmek mümkün değil başlangıçta (ky için tabii ) öte yandan çok yazdığımız için Mr.Durmuş ve veya Mr Fahad düzeltme surecine sanki başlamışlar

5.  Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    Diğer yandan..
    ya sorun ne?..
    Flamenco yazdıklarınız tamamen mantık çerçevesinde ve katılıyorum. Eminim buraları okuyordur Durmuş efendi. Ama 10 yıl geçmiş ya. Bir 10 yıl daha yaşayacağımız garantisi yokki. Ya büyüme kararı alıp 4 milyon m2 derse ne yapcaz.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Talking

Alıntı Originally Posted by MHTMHT2 Yazıyı Oku
    Flamenco yazdıklarınız tamamen mantık çerçevesinde ve katılıyorum. Eminim buraları okuyordur Durmuş efendi. Ama 10 yıl geçmiş ya. Bir 10 yıl daha yaşayacağımız garantisi yokki. Ya büyüme kararı alıp 4 milyon m2 derse ne yapcaz.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dur hocam yaw sende Adam daha yeni 24 milyon almış...Hemen korkutup da yüreğini ağzına getirmeyelim
    Biraz bi nefes alsın adamcağız...Sonuçta o da ortağımız

7.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Demek istediğinizi anlıyorum , nihai manada haklisiniz zira sistemsel yapisal sorunlar var halka arzın ne kadar gerçekte iskontolu olup olmadığını tespit etmek mümkün değil başlangıçta (ky için tabii ) öte yandan çok yazdığımız için Mr.Durmuş ve veya Mr Fahad düzeltme surecine sanki başlamışlar
    Her zaman yazdığım ve düşüncelerimin değişmediği konu;
    Halka arzdan hisse almak;
    Cuma pazarında satıp kar etmeyi umarak Etiler manavından Turfanda erik almak gibi..
    Ancak..
    O halka arz seferberliği adı altında sahneye konan rezillikler kumpanyasında sahne alan pek çok şirket arasında söyleyebiliriz ki; RYGYO gerçek ve hızlı bir büyüme yakaladı..Pek çok şirket battı hatırlarsanız..
    Belki de o döneme ait en başarılı şirket bile diyebiliriz..Halka arz seferberliğine arz olup, Daha hızlı ve gerçek bir gelir ve varlık büyümesi yaratan başka şirket var mı bilmiyorum..Belki vardır..Varsa da cahilliğime veriniz

8.  Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    Her zaman yazdığım ve düşüncelerimin değişmediği konu;
    Halka arzdan hisse almak;
    Cuma pazarında satıp kar etmeyi umarak Etiler manavından Turfanda erik almak gibi..
    Ancak..
    O halka arz seferberliği adı altında sahneye konan rezillikler kumpanyasında sahne alan pek çok şirket arasında söyleyebiliriz ki; RYGYO gerçek ve hızlı bir büyüme yakaladı..Pek çok şirket battı hatırlarsanız..
    Belki de o döneme ait en başarılı şirket bile diyebiliriz..Halka arz seferberliğine arz olup, Daha hızlı ve gerçek bir gelir ve varlık büyümesi yaratan başka şirket var mı bilmiyorum..Belki vardır..Varsa da cahilliğime veriniz
    Estağfirullah cahillik ne demek , tabii ki şirket en azından reel yatırımları olan büyüyen bir şirket mutlaka onu de açık olacaktır bir takim ambalaj şirketleri ile kıyaslamıyoruz sadece patronların vb. şirketleri arz dan sonra en azından rahat bırakmaları yatırımcıları mağdur etmemelerini istiyoruz selam ve saygılar

Sayfa 199/386 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •