Sayfa 208/385 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 3080 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Merhabalar guncel yabancı oranı nedir bu hissenin bilen paylaşabilirmi teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Kolossus111 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bilen birisi cevaplar ise...malum yükseliş seyrinde baktığımda hiç para girişi göremedim..kaç gündür...sebebini bilen var mı...
    Sert düşüş habercisi olabilir
    49 kuruştan gelmiş 266 ya çok dikkatli olmak lazım
    Ytd

3. 2010 Yılı temmuz ayından bu yana yatırımcısına gün yüzü göstermeyip, uzun vadeli yatırımın katili olan hissenin 9 yılda yapmadığı hareketi son 2 aya sıkıştıran speke selam olsun..
    20 milyon lotu 2 ay içersinde ky'dan toplamaya başaran speke ikinci selamım olsun.

bu seviyelerden hisse almaya cesareti olan ky ayrıca selam olsun.
    yükseliş esnasında 1.xx fiyatlardan hisse alıp 2.xx fiyatlardan satan ve kar elde eden ky ya anasının ak sütü gibi helal olan bu kazancı iyi günlerde harcasınlar, kendilerine canı gönülden kutluyorum.

Alıntı Originally Posted by MHTMHT2 Yazıyı Oku
    2010 Yılı temmuz ayından bu yana yatırımcısına gün yüzü göstermeyip, uzun vadeli yatırımın katili olan hissenin 9 yılda yapmadığı hareketi son 2 aya sıkıştıran speke selam olsun..
    20 milyon lotu 2 ay içersinde ky'dan toplamaya başaran speke ikinci selamım olsun.

bu seviyelerden hisse almaya cesareti olan ky ayrıca selam olsun.
    yükseliş esnasında 1.xx fiyatlardan hisse alıp 2.xx fiyatlardan satan ve kar elde eden ky ya anasının ak sütü gibi helal olan bu kazancı iyi günlerde harcasınlar, kendilerine canı gönülden kutluyorum.
    2.50 ye kadar bastı spek efendi
    Taban olur mu artık sizce

5.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    2.50 ye kadar bastı spek efendi
    Taban olur mu artık sizce
    hisse toplandı kardeş. kendi satıp kendi alarak isterse 10 tl de yapar veya basarak tekrar 0,50 da yapar.
    paşa gönlü ne isterse yani...

6.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Sert düşüş habercisi olabilir
    49 kuruştan gelmiş 266 ya çok dikkatli olmak lazım
    Ytd
    Saolasın..

7. Arkadaşlar..hintli bi adam vardı tahtadan çıkti mı...sesi çıkmiyor hiç..selamlar...

8.  Alıntı Originally Posted by Kolossus111 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar..hintli bi adam vardı tahtadan çıkti mı...sesi çıkmiyor hiç..selamlar...
    Burdayim içiyom..tahtaya yan bastım

Sayfa 208/385 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •