Sayfa 215/386 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by avniii Yazıyı Oku
    reyiz sattın mı yoksa ? sızlandığına göre...

merkanın sahibi avnii geldi bebeleri pistten alalım alalım.

flamingo reyizle troyalı trakyalı nerde.. gelin la
    Merhabalar..
    Bende uzun sayılacak bir süredir buradayım.Yaklaşık 5-6 yıl gibi.Çok samimi yazıyorum, ortalama maliyetim 0,60-0,61 gibi.
    Hem reysaş- hem rygyo ya hissedar oldum.Tamamı ile değil ama birkaç kez 0,25 krş kar ile aldım sattım.Bunlar beni tatmin edecek rakamlar hiç olmadı, hedefimde alıp satmak değildi.Teknik değil, temele dayalı hissedar oldum.Ve sabırla bekledim.Gelinen noktada bugün itibariyle rygyo ları bitirdim.Ortalama satış 3,95 gibi oldu.
    Reysaş için farklı bir hedefim var, bir kısım reysaslarıda 2,90 gibi bir ortalama ile verdim.Yeni bir hedef revize ettim.Kalanlarıda oradan vermeyi hedefliyorum.
    Burada bulunan üzülen arkadaşlarımız oldu, onlar adına bende üzüldüm,, inşallah başka hisselerden kazanırlar.
    Sonuç olarak bende kar ettiğimi düşünmüyorum.. neticede dolar bazlı baktığımda durum iyi değil tabi.
    Ancak yolun sonu değil sanki başlangıcı gibi hislerimde var tabi ki... (ytd)

Flamingo72 (Mert bey) her zaman rehberim olmuştur.Hiç yanılgısız güzel analizler ile.Ve bugünleri işaret etmiştir.
    Kendisine bol kazançlar diliyorum.Ciddi bir yatırımcıdır.

Bu bir veda yazısı gibi oldu, ama değil tabi, bizler borsada her zaman olacağız ve keyifli yorumları okuyup zaman zaman ortak akıl üretmek için görüşlerimizide yazacağız tabi..
    herkese selamlar, bol kazançlar..

2. Arkadaşlar Patır patır değerlemeler düşüyor KAP'a an itibariyle

Rakamları geçtiğimiz yıla kıyasla nasıl buluyorsunuz.TARTIŞALIM

3.  Alıntı Originally Posted by attila_ank Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Patır patır değerlemeler düşüyor KAP'a an itibariyle

Rakamları geçtiğimiz yıla kıyasla nasıl buluyorsunuz.TARTIŞALIM
    en son 46 tane gönderdiler daha da gelcek mi bilmiyorum

4. 62 değerleme raporu göndermişler..daha gelecek olan var.Yeni değerlemeleri inceledim.ortalama yüzde 20 artış var.son bilançoda 2.0milyar olan gayrimenkul portföyü 2019 bilançosunda 2.4-2.5 milyarı bulur. Bu da sadece değerleme artışından 400milyon TL kar yazması demek.

5. 08:45:38 Bugün
    Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    Reysas GYO Portföy Tablosu Hk.
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Şirketimiz aktifinde yer alan arsa ve binalardan oluşan portföyümüzün büyüklüğü 1.977.198.510 TL değerden yaklaşık %26,5 artarak, yeni değerleme ile 2.500.134.000 TL'ye ulaşmıştır.

Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

6.  Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    Merhabalar..
    Bende uzun sayılacak bir süredir buradayım.Yaklaşık 5-6 yıl gibi.Çok samimi yazıyorum, ortalama maliyetim 0,60-0,61 gibi.
    Hem reysaş- hem rygyo ya hissedar oldum.Tamamı ile değil ama birkaç kez 0,25 krş kar ile aldım sattım.Bunlar beni tatmin edecek rakamlar hiç olmadı, hedefimde alıp satmak değildi.Teknik değil, temele dayalı hissedar oldum.Ve sabırla bekledim.Gelinen noktada bugün itibariyle rygyo ları bitirdim.Ortalama satış 3,95 gibi oldu.
    Reysaş için farklı bir hedefim var, bir kısım reysaslarıda 2,90 gibi bir ortalama ile verdim.Yeni bir hedef revize ettim.Kalanlarıda oradan vermeyi hedefliyorum.
    Burada bulunan üzülen arkadaşlarımız oldu, onlar adına bende üzüldüm,, inşallah başka hisselerden kazanırlar.
    Sonuç olarak bende kar ettiğimi düşünmüyorum.. neticede dolar bazlı baktığımda durum iyi değil tabi.
    Ancak yolun sonu değil sanki başlangıcı gibi hislerimde var tabi ki... (ytd)

Flamingo72 (Mert bey) her zaman rehberim olmuştur.Hiç yanılgısız güzel analizler ile.Ve bugünleri işaret etmiştir.
    Kendisine bol kazançlar diliyorum.Ciddi bir yatırımcıdır.

Bu bir veda yazısı gibi oldu, ama değil tabi, bizler borsada her zaman olacağız ve keyifli yorumları okuyup zaman zaman ortak akıl üretmek için görüşlerimizide yazacağız tabi..
    herkese selamlar, bol kazançlar..
    Bende 4.60 tan ciktim. 10 yil sonra TL bazinda cok iyi bir karla ayrildim. Yolu acik olsun. cift haneli degerlere cok kisa surede ulasacaktir. Herkese iyi kazanclar dilerim.

7. 2014 te 0,49 krş tuve benbu 2 lira olacak demiştim, 5 liraya geldi. 75.000 lotumu 0,75 ten satmış, 0,65 ten biraz geri almıştım.
    Demekki sabreden kazanıyormuş.
    Şimdi o zamanlar aynı fiyatta olan başka bir gyo dayım, inşallah o da 10 lira olur...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

8. 2014ten beri hisse taşıyan bir ben bir Flamenco72 kaldı sanırım 10 lira olsa da satmayacağız biz depoları benim maliyet te 56 kuruş.Beklenenin üzerinde bir performans sergiledi.tabi Yabancı yatırımcı ve patronun da payı var burada.şuan piyasada dönen 20milyon Lot kaldı.

Sayfa 215/386 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •