Sayfa 248/387 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon
Arama sonucu : 3089 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Böyle hareket ederse bürüt takası yapıştırırlar

2. İnşallah sarıya deyer ve döner
    Çoook acemiyim
    YTD

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. At hırsızı gene Bloomberg de şov yaptı ve bu sefer de durumu zor olduğunu söyledi ben öyle anladım kısaca baskıya devam adam tam üçkağıtçı dersini iyi çalışmış insan haysiyetsiz de ne yapacaksınız sadeca beddualar edebilirsiniz

4. Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Şerefsizler kağıdı resmen eziyet ediyor lar ama Haziran ayında tekrar çıkış yapacak ve yeni zirvelere gelecek buna inanıyorum küçük yatırımcı aldıkça aşağıya baskilanacak bulasanlar cok aci cektirmeden zararına ellerinden almadan da çıkarmaya caklar sabır

6. Hlgyo 3 tavan akfgy 3 ozak 2 tavan klgyo isgyo aksgy idgyo vs tum gyo lar 3 gunde nerelere cikti birde buna bak endeks 120000 ken 6.80 lerdeydi endeks 140 oldu bu 5.59 tabi guclu bir spek olmayinca 2_3 milyon parasi olan coluk coxugin elinde oyuncak oldu kagit su hisse bugun 8 liradan asagi olmamaliydi alda bitarafina monte et hisseni cop tuvalet pecetesi ise yaramaz hisseni

7. verdik nereye dusmus herzamanki ayni numaralar alt kademelere yuklu yaz kucuk yatirimci yukselicek diye alsin sonra her kademeye ver sabahta 57-58 lerde 60-70 k alislar vardi noldu verdi .Ucuz numaralar kendine baska ucuz numaralar bul tahtaci artik kimse yemiyor ezberledik bu ucuz numaralari senden bi bok olmaz senden ettigim zarari aksgy den cikardim senin gibi tuvalet pecetesininde senin gibi malak tahtacinin da

8. Ne kadar küçük yatırımcı aldıkça aşağıya baskilanacak bulasanlar cok Zor durumda olan onlara oluyor durmuş için pazar borsadan güzel kazanıyor oğlu bu işi yönetiyor küçük yatırımcı asla par kazanamıyor SPK adama destek ama hazirana kadar beklemeyi düşünen alsın kısa vadede ne yapacaklarını Allah bilir bu adamın kağıda bulasacaklar bir daha düşünsün

Sayfa 248/387 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •