Sayfa 252/387 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 3089 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. durmuşda oyun bitmez tahtada egemen cirit attırıyor düşüş borsaya gelecek düzeltme hareketiyle 4 rakamlarda görüle bilir aman dikkatli olun yeni alacaklar uzak dursun 6 lı rakamlara toplayarak girmişse girilebilir dövdüren ailesi günlük küfür istik akını almıştır küçük yatırımcıdan

2. BORSAGUNDEM.COM

Borsa tarihinin en büyük operasyonlarından birisi Reysaş GYO ve Reysaş Lojistik hisselerinde gerçekleşti. 3 ay gibi kısa sürede Reysaş Lojistik ve Reysaş GYO hisseleri 1 lira seviyesinden 12 liraya kadar yükseliyor. Kısa sürede yaşanan rekor artış sonrası sert düşüş başlıyor.

Bugün çok sayıda yatırımcının mağdur olduğu Reysaş operasyonuyla ilgili önemli detaylar https://www.youtube.com/watch?v=SbMd...ature=youtu.be linkinde İbrahim Ethem Afacan tarafından anlatılıyor. Afacan’ın yayınladığı fotoğrafta Mohnish Pabria, Fahad Missmar ve Marmara Capital yöneticilerinden Haydar Acun yer alıyor. Mohnish Pabria ve Fahad Missmar bu fotoğrafı kendi Twitter sayfalarında da paylaşıyor. video you tube da her şey anlatılıyor

3.  Alıntı Originally Posted by erol07 Yazıyı Oku
    durmuşda oyun bitmez tahtada egemen cirit attırıyor düşüş borsaya gelecek düzeltme hareketiyle 4 rakamlarda görüle bilir aman dikkatli olun yeni alacaklar uzak dursun 6 lı rakamlara toplayarak girmişse girilebilir dövdüren ailesi günlük küfür istik akını almıştır küçük yatırımcıdan
    Özsermaye 1.600 / Geçmis yil karları 1.360 / piyasa degeri 1.350
    Son 3 aylıkta sadece kur farkından gelecek kâr 70 milyon-80 milyon.
    Kira gelirleriyle beraber 200 milyon kâr açiklarsa 4 tl leri birak 6 tl leri rüyada görebilirsin.
    Spek lerimde gücü sonsuz degil bir yere kadar, öpülen spekleri çok gördük, her spek kazanıyor zannetmeyin, piyasa bu spegide öper, durmuşu da

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Umarım hayalleriniz gerçek olur inşallah sizin dediğiniz olur ben 2021 /6 aylık da yüksek kar bekliyorum o sebeb le Haziran sonrasında hareketlenmesi muhtamel

5.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Özsermaye 1.600 / Geçmis yil karları 1.360 / piyasa degeri 1.350
    Son 3 aylıkta sadece kur farkından gelecek kâr 70 milyon-80 milyon.
    Kira gelirleriyle beraber 200 milyon kâr açiklarsa 4 tl leri birak 6 tl leri rüyada görebilirsin.
    Spek lerimde gücü sonsuz degil bir yere kadar, öpülen spekleri çok gördük, her spek kazanıyor zannetmeyin, piyasa bu spegide öper, durmuşu da

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gyo olduğu için gayrimenkullerde yapılan değerleme sonucu oluşan fark kar olarak yansıyacak bilancoya.

Burada da 2.5 milyardan 3.11 milyar tl ye yaklaşık 611 milyon tl lik artış yilsonu karina direk katkı yapacak

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Reysaş tan ürkenler RYGYO yu mu satıyor. Sanki de birileri topluyor gibi. Önemli değil uzun vadeler kalsın eninde sonunda bu yıl 6 karı aşacak diyorum. Bir de bakiyorsun ki Yeşil gibi 5-6 kat artmış. Borsa da uzun vade kazanmanın en iyi yolu böyle defter d3geri ve FK oranı iyi olan senetleri alıp uzun süre beklemektir. Dusiyor diye uzulmuyorum.Yalnizca trade yapamıyorum. 5.40 dan aldıklarını kesinlikle bir alttan vermiyorum. Bugün beklemedeyim. Bakıyorum daha ne kadar düşürecekler. Bazende panikletip aşağı çektiriyorlar sonra da bas yukarı. Bazilarida 5.35 satıp 5.30 yerine koyarmışım diye risk alıyor. Haklılar. 10 bin lotta yerinde yine durur hanene komisyon çıktıktan sonra 450 TL yazar. Bazende durum tersi oluyor. 5.35 ten sattığını 5.40 ve daha yukarı koymak zorunda kalıyor. Bende öyle yapıyorum. Ne kadar kazanma riskine giriyorsam o kadar kaybetme riskinide aliyorum. Sabah 5.37 den satıp 5.32 den yerine koyabilseydik bugünün karını alır seansı terkederdim.

7. Âlim için daha cazip fırsat vereceklerini bekliyorum. Şu an için herhangi bir alımı artık kendimce cazip bulmuyorum. Düşüş trendinin bitmesi gerek. Ne satar ne alırım moduna girdim. Amma velakin 5.32 ye 72 bin lot alış koymuşlar ama bu gösteriş gibime geliyor. Amaç 5.33 u yedirmek sonra zaten 5.29 ve daha sonra daha altını bekliyorum. Uzun vade yatırımcısı olmak için daha uygun şartlar oluştuğunda girmek iyi olacak. Belkim 5 in altına bile surerlermi görecez. Ufak bir kısım 5.32 satıp 5.22 yi bekleyecem. Ya herro ya merro

8. Grafiğe baktım. 5.29 dönüş noktası görülüyor. Yarın bakalım ne olcak. Yine sert bi çıkış yapacak mı. Saçma sapan bir bahaneyle düşürdüler.

Sayfa 252/387 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •