Sayfa 3/382 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3052 madde; 17 - 24 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

satanlar

2. yeni form HAYIR lı olsun.

3. Düşüyosa da çıkıyosa da illaki bir sebebi var. Rekor zarar beklerken patronun alımlarıyla hareket başladı. Sonra beklenildiği gibi gayrimenkul değerlemeleriyle ilgili haber nihayet bugün geldi. Bilanço üzerindeki kur riski de artık bertaraf edilmiş oldu. Bundan sonrada patron yön çizmeye devam edecek. Ne desek boş. Kimsenin bu hissede ve ekürisi rysasta fiyatlama yapmaya cesaret edebileceğini sanmıyorum.

4. Açıklamalarda m2 kirası 17 tl yaziyor. Hesaplayinca 4 milyon kusur $ yapiyor. 75 milyon nereden çıktı. Yanlışmıyım. Kafam karıştı...

Sent from my LG-H815 using hisse.net mobile app

5. RYGYO nun gayrimenkul listesini 57 adet değerleme raporunu tek tek inceleyerek excel tablosu haline getirdim. Şirketin 14 şehirde toplam 57 adet gayrimenkulü var. Yaklaşık 1 milyon metrekare arazi ve üzerinde yaklaşık 750 bin metrekare kapalı alan. Bu gayrimenkullerin 2106 yılı değerleme raporlarına göre güncel toplam değeri 1.2 milyar TL civarı.'106 eylül bilançosunda toplam duran varlık 750 milyon TL idi. Arada ciddi fark var. Yıl sonu bilançosunu merakla bekliyorum. Ayrıntılı çalışmayı buraya yapıştırmayı beceremedim. Dileyen linkten ulaşabilir.
    https://www.facebook.com/groups/215513068558335/

6.  Alıntı Originally Posted by sinanbil76 Yazıyı Oku
    Açıklamalarda m2 kirası 17 tl yaziyor. Hesaplayinca 4 milyon kusur $ yapiyor. 75 milyon nereden çıktı. Yanlışmıyım. Kafam karıştı...

Sent from my LG-H815 using hisse.net mobile app
    anlaşma ve gelir 10 yıllık. siz 1 yıllık hesapladınız sanırım.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. http://www.milliyet.com.tr/-torba-ka...onomi-2401926/
    Torba yasa Meclis'ten geçti! Vergi indirimi ve KDV istisnası yasalaştı
    TBMM Genel Kurulunda,mükelleflere vergi indirimi ve yabancılar ile gurbetçilere konut ve iş yeri satışında KDV istisnasını da içeren "torba kanun teklifi" kabul edilerek yasalaştı.

8.  Alıntı Originally Posted by kaptan mehmet Yazıyı Oku
    RYGYO nun gayrimenkul listesini 57 adet değerleme raporunu tek tek inceleyerek excel tablosu haline getirdim. Şirketin 14 şehirde toplam 57 adet gayrimenkulü var. Yaklaşık 1 milyon metrekare arazi ve üzerinde yaklaşık 750 bin metrekare kapalı alan. Bu gayrimenkullerin 2106 yılı değerleme raporlarına göre güncel toplam değeri 1.2 milyar TL civarı.'106 eylül bilançosunda toplam duran varlık 750 milyon TL idi. Arada ciddi fark var. Yıl sonu bilançosunu merakla bekliyorum. Ayrıntılı çalışmayı buraya yapıştırmayı beceremedim. Dileyen linkten ulaşabilir.
    https://www.facebook.com/groups/215513068558335/
    Kaptan mehmet, bende geçen gün bu 57 gayrimenkulun değerleme raporlarını tek tek topladım. 1.250.000.000 TL üzeri çıktı. Bu linkde yaptığın çalışmaya bakamadım. Özetini yazabilir misin, lütfen. Doğru mu hesapladım, senin çalışmanla karşılaştırmak iyi olur...

Sayfa 3/382 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •