Sayfa 48/386 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 377 - 384 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Yorum yapmayalım , çok bilenler yapsın...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2. İyi o zaman ben bir yorum yapayım. Bir hisseye girmeden önce hep bir nabız yoklarım. Nasıl olduğunu tecrübeliler bilir. Bu hissenin nabzı gzl atıyor.lakin çokta zor bir yapısı var. Beni epey yoracak. Bilemem 1 in altını görür mü ama yukarı da bayağı yolu var gibi. Alım için 1-1,05 aralığı uygun duruyor. 2-3 ayda sabredene iyi kazandırır diye de düşünüyorum. Şimdiden hissedekilere bol kazançlar. Ytd

3. bugün iyi durmuyor
    teknikçiler 0,95'e kadar geri çekilmeler kabul edilebilir,0,95 altı zarar kes demiş
    yukarıda hedef kısa vade 1,18 vermiş...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    bugün iyi durmuyor
    teknikçiler 0,95'e kadar geri çekilmeler kabul edilebilir,0,95 altı zarar kes demiş
    Hangi teknikçiler demiş sn.philosopher paylaşabilir misiniz?

Sent from my SM-N9000Q using hisse.net mobile app

5. Twittera baktım , #rygyo
    Siz de inceleyin

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    bugün iyi durmuyor
    Bir de bugün ilk defa trade imkanı verdi, kapanış iyi olur inşallah.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bana biraz milleti yemliyor,aşağı alacak gibi geldi ama belli olmaz tabii

1,04 verdim
    Son düzenleme : philosopher; 18-05-2017 saat: 11:34.

8. ben 1,00 ve 1,01 aldım
    0,95 te verebilir altınada ama kısa vadede ve orta ve uzun vadede yön yukarı olacaktır.
    beklenti beklenti
    ama beklenen düzeltme genel borsada olmaya basladı ama siddetini bakalım kim belirleyecek
    hepimiz bu kurulan yeni varlık fonu nun bir sekilde devreye girecegi

Sayfa 48/386 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •