Sayfa 54/387 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 3089 madde; 425 - 432 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Gakkolaz Yazıyı Oku
    Genel kurul filan bilmem ama kısada 1.20 görünüyor

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Uzunda kaç?

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2. Uzunda o kaçar siz kovalarsiniz 😀

3. Temelde sağlam gidiyor teknikci arkadaşlar yavaş yavaş buraya kayacaklar.gibi

4.  Alıntı Originally Posted by Gakkolaz Yazıyı Oku
    Uzunda o kaçar siz kovalarsiniz 😀

Sihirli küre varsa sor bi söylesin
    Bedava hisse, zirveyi de kırdı
    Tut tutabilirsen...

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5.  Alıntı Originally Posted by Drogo-89 Yazıyı Oku
    Kırklarelinde arazi alınacak Paşabahçe deposu için.Orhanlı da 100bin , Çayırova'da 35bin,Esenyurtta 42bin,Yen'i alınan Çayırova arsasında25bin metrekarelik depo inşaatları için nakit gerek.Bunların hepsini krediyle finanse edemezler.Zaten borç boyunu aşmış durumda.Aklıma gelen Viaport karşısındaki 37dönüm 2b arazisi.Acaba imar çalışması mı yapılıyor?Ya da bir kısım depolar konut alanına mı dönüşecek?Ya da Yeni bir ortaklık mı geliyor?Bakalım izleyip görücez.
    6 aylık bilançoda yeni kredilerin alınmış olduğunu görürsek hiç şaşırmayacağım, yada tahvil ihracı yapar ise

6. Alanında tek rakipsiz . Yatırımlara devam edeceğim sinyalini dün verdi. Önümü görüyorum ve açık oynuyorum piyasa değerinin yüzde onu oraninda tek kalemde toprak alıyorum ve onunda yatırım için depoya çeviriyorum diyor. mesaj net anlayana. Eğer alanınızda tekellesirseniz fiyatları siz belirlersiniz. Kariniz hep yüksek olur. Kredilerden korkmayalim kredisiz iş olmuyor. Borçlar gözünüzü korkutmasin planlıdır bu işler. Ödeyemeyecek duruma düşerse pay açıklar bir ortaklık yada satar biter. Körfez sermayesinde anında bir 1milyar bulunur bu arsalara depolara. Gelirli gayrimenkullere.

7. genel kurullar sonrası bizim mülk genelde hep düşüş yönünde eğilim gösteriyor. tecrübeyle sabittir.

8.  Alıntı Originally Posted by cokgezer Yazıyı Oku
    Alanında tek rakipsiz . Yatırımlara devam edeceğim sinyalini dün verdi. Önümü görüyorum ve açık oynuyorum piyasa değerinin yüzde onu oraninda tek kalemde toprak alıyorum ve onunda yatırım için depoya çeviriyorum diyor. mesaj net anlayana. Eğer alanınızda tekellesirseniz fiyatları siz belirlersiniz. Kariniz hep yüksek olur. Kredilerden korkmayalim kredisiz iş olmuyor. Borçlar gözünüzü korkutmasin planlıdır bu işler. Ödeyemeyecek duruma düşerse pay açıklar bir ortaklık yada satar biter. Körfez sermayesinde anında bir 1milyar bulunur bu arsalara depolara. Gelirli gayrimenkullere.
    mesleğini bilmiyorum ama senden iyi pazarlamacı olur ortak...

Sayfa 54/387 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •