Sayfa 62/386 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 489 - 496 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by eainvestment Yazıyı Oku
    Denizin satması da çok iyi oldu...

Sent from my SM-N9000Q using hisse.net mobile app
    Yarın Show olabilir mi yani ?Sanki buralarda çok oyalandı.1.10 üzeri zıplaması ve kalıcılaşması gerekiyor..Neyi bekliyorlarsa...Satan zaten satmış..Kalanlarda satmak istemiyor hedefe kadar...Bakalım ne olacak? Ytd...

2. arkadaşlar rygyo mu ? rysas mı ? tercihinizi neden rygyo dan yana kullandınız. Şirketin büyük bir oranı lojistik in gözüküyor

fakat yabancıda buraya park etmiş gözüküyor

3. Yine hareketsiz tatsız bir gün.

4. Bence reysas ya Bursa bizim gibi temettü ve hızlı büyüme beklentisi içinde. Reysas in asıl mal varlığı bu. Mesela reysas elindeki tırlar dekan satışa satılmaz yarı fiyatına gitmez. 10 senede eskir demode olur. Ama bu rygyo oylemi durdukça değerlendir borçlar 2018 bitince karlar patlar temettü temettü diye millet genel kurulda sıkıştırır. Ya karı dagitmamak için agresif büyümeye devam ederler ozaman hisse senedi eğer buralarda kalırsa su dan değil havadan ucuz olur. Yani beklemeye devam edilecek tek hisse bana göre.bana göre şirket gyo değil çoğu gyo yapıp satıyor bu kiralıyor ve kira geliriyle yapıyor alıyor. Yani patladığı zaman kimse tutamayarak. En az 15 ay bekleyeceksin girmek lazım.ben beklerimciyim

5. 1,02
    pala bo..unu çıkarttın gene
    şerefli...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

6. ben dedim her toplantıdan sonra boyle oluyor.

7. Toplantı mı olmuş?ne toplantısı?

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yatırımından vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazdıklarım paylaşım,sohbet be geyikten ibaret...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

8. Umarım döner buralardan ve güzelim teknik bozulmaz.

Sayfa 62/386 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •