Sayfa 84/387 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 3089 madde; 665 - 672 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kaptan mehmet Yazıyı Oku
    50 kuruştan beri aynı şeyi söylüyorsun
    işte deme ki 7 yılda bi arpa boyu ilerlememiş... 7 yıllll. hangi kağıtlar nerelere geldi. erbos 4 ten 100e çıkmış logo 0,8 krş tan 60 a daha sayyiim mi .

2.  Alıntı Originally Posted by avniii Yazıyı Oku
    işte deme ki 7 yılda bi arpa boyu ilerlememiş... 7 yıllll. hangi kağıtlar nerelere geldi. erbos 4 ten 100e çıkmış logo 0,8 krş tan 60 a daha sayyiim mi .
    2014 den beri takibimde 55 kuruş civarı idi şu an 1,50 yi geçti. Beklediğimiz süper atakları yapmadı belki ama hangi tarihte kaçtan alan olursa olsun kimseyi zarar ettirmedi bu hisse. Yıllık faiz oranı % 10 . Bu hisseyi ancak satan kötüler.

3.  Alıntı Originally Posted by kaptan mehmet Yazıyı Oku
    2014 den beri takibimde 55 kuruş civarı idi şu an 1,50 yi geçti. Beklediğimiz süper atakları yapmadı belki ama hangi tarihte kaçtan alan olursa olsun kimseyi zarar ettirmedi bu hisse. Yıllık faiz oranı % 10 . Bu hisseyi ancak satan kötüler.
    satsam deli miyim gelip burda vakit geçireyim. bu kağıdın sahipleri kötü niyetli kendisi değil.

4. son 6 aylik grafige bakinca fincan kulp formasyonu mu? olacak acaba

5. Kendin yaz, kendin al. Kendin sat, kendin sil. Bu komedi daha ne kadar devam edecek acaba???

6.  Alıntı Originally Posted by straight Yazıyı Oku
    Kendin yaz, kendin al. Kendin sat, kendin sil. Bu komedi daha ne kadar devam edecek acaba???
    Selam komedi mi dedin, severim komediyi, sevmediğim korku filmleridir.
    Gelelim hisseye, belli bir fiyata gelmesine rağmen bana göre ucuz geldi.
    Oldum olası ucuzcuyumdur, sadece ucuz davranan insanı sevmem.
    Belli bir miktar aldım, alışlarım da var tahtada. Depoyu dolduracağım yeterince.
    Kimseye önermiyorum, benim ki gevezelik.

7. GYO'nun beklentileri güçlü, fiyatlama için yeni bir habere ihtiyacı yok ama bana son hareketler önümüzde yeni gelişmeler olabileceğini düşündürüyor. Bekleyelim görelim. Bu arada ana şirketle aradaki fark 30 kuruşa vardı bugün.

8. Patronun alımları bence ilgiyi buraya kaydırmaya yönelik. Tahminim ilgiyi buraya toplayıp milleti ana şirketten uzaklaştırmaya çalışıyorlar. Millet buraya toplanınca da GYO'yu baskılayıp öbürünü toparlayacaklar.

Sayfa 84/387 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •