Sayfa 378/386 İlkİlk ... 278328368376377378379380 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Borsa böyle bir yer işte. Şirkete 1 krş faydası olmayan bedelsiz aciklayinca 5 tavan çeker ama piyasa değerinin 2,5 katı özsermaye 1,5 katı kar aciklayinca 1,5 tavan zor çeker.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Balık adam 1 ay içinde beklentiniz nedir

3. 1 ay cok kisa vade bir şey diyemem ama bu yil için 45 tl beklentim var.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Ev, dükkandan daha iyi potansiyeli var gibi. Hem kiracıyla uğraşmıyorsun. Stress yok

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by 1event Yazıyı Oku
    Ev, dükkandan daha iyi potansiyeli var gibi. Hem kiracıyla uğraşmıyorsun. Stress yok

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    Aynen

Olay budur işte.

Er ya da geç ederini bulur.

Her geçen gün ederi yükseliyor

İşini devamlı daha karlı hale getiren şirketin hisse ederine devamlı bakmayacaksın

Sene sonu değil ama tam 12 ay sonrası için beklentim 70 TL

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

6. GES gücü 40 MW üstüne çıkmış bu yıllık 50 milyon KWH den fazla elektrik üretimi demek X 3 desek 150 milyon gelir demek

nerede bu

7. potansiyel fiyat olarak 60 tlye kadar gidebilir diye düşünüuorum...

ortaklarda hisse alabilir yasak kalktı...
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by chaos Yazıyı Oku
    Hocam son çeyreklere bakarsan her zaman diğer çeyreklere göre olumlu anlamda sapıyor. Emin olmamakla birlikte elektrik gelirlerinin son çeyrek bilançolarda gözüktüğünü düşünüyorum. Muhtemelen GYO olması dolayısıyla faturalar ana firma üzerinden kesiliyor, sene sonu da rygyoya ana firmadan aktarılıyor.

Bu düşünceye varma sebebim dediğim gibi, hasılat kalemini incelerseniz son çeyreklerde hep sapıyor. Hatta şöyle düşünün, kiralar azalma ihtimali olmadığına göre, geçen sene son çeyrek hasılat nasıl bu sene ilk çeyrekten az(ÇOK OLMASI LAZIM YANLIŞ YAZMIŞIM) olabilir? Bence sebebi bu durum. Bundan dolayı ben sene sonu 1,3 milyar + hasılat bekliyorum, bakalım zaman ne gösterecek.

Sayfa 378/386 İlkİlk ... 278328368376377378379380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •