Special Days Image
Sayfa 264/386 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sermaye artışı onaylanması ve tamamlanma süreci en az 3 ayı bulur sanırım. Ama sermaye tavanını da 1 milyara çıkarılması düşündürücü.

mevcut finansal borç maliyetleri ve devam eden inşaat maliyetleri göz önüne alındığında ileride yeni bir bedelliyi de gündeme gelebilir eğer hasas durumda olan doviz kurlarında yukarı önemli hareket olur borç yükü ağırlaşırsa

2. Kayıtlı sermaye tavanı 500 milyon bir milyar ne zaman çıktı hangi kap haberinde var kaynak nedir hocam ytd

3. Adeta yalvardım almayın girmeyin diye sonucu belli hüsran şimdi ne yapılacak 2023 yılına kadar en az bekleyecek borçlar azalmasını bir bedeli daha yapabilir bu arada sabır diliyorum ama uyardım yalvardım almayın girmeyin diye sonucu belli hüsran şimdi yapılacak bir şey yok

4. Doviz hızlı yükseliyor. Bu bedelliyi 1 nominal den yaparlarsa tekrar yüksek dış fona ihtiyaç olabilir. 2 lira primli bedelli sernaye artışı finansal borçlar azaltmakta daha yeterli bir fon sağlanabilirdi. .

5. Durmuş'un hesabı hep küçük yatırımcı üstünden para kazanmaya yöneliktir kısa vadeli yukarı hareket yaptirabir dikkatli olun ters köşeye yatirmasin bu hafta gidişat borsanın genel durumuna bağlı dövizin yükselmesinin tüm piyasalarda olumsuzluk olarak yansıtılacaktır.

6. Reysaşların seyrini hintlilerle durmuş arasındaki mücadelenin sonucu belirler. Durmuş şirketi satarsa iyi iş çıkabilir aksi takdirde yıldırmak için elinden geleni yapacak gibi duruyor.

7.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Reysaşların seyrini hintlilerle durmuş arasındaki mücadelenin sonucu belirler. Durmuş şirketi satarsa iyi iş çıkabilir aksi takdirde yıldırmak için elinden geleni yapacak gibi duruyor.
    konu nedir acaba?

8. Allah durmusa cok ders verir kudurdu çünkü bu yangın başlangıç bir uyarı cok can yaktı Allah iyi demez bunca borç bunca yatırımcı zararı elbette çıkacak dilerim kendine gelir çünkü her şeyde onun parmağı vardır adamın ölümünde kolay olmayacağı kanaatindeyim Allah ıslah etsin

Sayfa 264/386 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •