Sayfa 10/386 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 73 - 80 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    Alıntılayarak yazarsanız kime hitap ettiğiniz daha açık ve kolay anlaşılır sanırım...
    yok ben genel söylüyorum. ben bu forumu 7 senedir izliyırum. ne zaman bir artış olsa hep olumlu haberler, patlayacak fırlayacak uçacak haberleri gırla gidiyor. yalan yanlış fiyatlamalar, özensiz ekspertizler falan filan...

etkilenen insan çok. hele de bist yükseliş trendine girmişken bakmadan dalan...

2. Arkadaş lütfen bırakın bu etkilenen insan işini artık .SPK da fırsat bildi bu abuk subuk tebliği attı ortaya.Kimse hiçbir bilgiyi paylaşamasın ki bu uzaylı gibi nerede bir vampir var rahatça yatırımcıyı sömürebilsin.Ben buraya elindeki malın değeri hisse başına 3,50 TL kardeşim diye yazamayayım ki o devamlı kandırıldığı söylenen ky en ufak dalgalanmada elindekini versin.7 Senedir bu tahtaların bu fiyatlarda tutulabilmesinin tek sorumlusu SPK dır.Patron elindeki tüm hisseleri satsa bile imtiyazlı hisseden dolayı şirketi kaptırırım korkusu yaşamıyor.Rahatça yukarıdan itelediğini saçma sapan fiyatlardan yerine koyma şansı buluyor.Yoksa burada yazan çizen insanlar cahil cühela değil.Yaptığımız hesaplarda yanlış değil.İmtiyazlı hisse uygulamasını kaldırsın SPK, bakalım patronlar bir daha hisseleri onda birine indirebiliyorlarmı.Endeks 1 milyona gider gıkı çıkmaz ama sömürmek dururken ne gerek var.O etkileniyor denilen insanlar her yaptığı işten kazanmışta gelmiş borsadamı para kaybetmiş..Saf-salak vatandaşı koruyoruz ayağına düpedüz soygun sistemi tesis ediyorlar.Burada profesyonel düzeyde çok farklı meslek grubundan pek çok yetkin bilgili insan var ama doğru dürüst tek kelime yazmaya korkuyorlar bunun adı da serbest piyasa..

Not.Bak bu yazdıklarımda yatırım tavsiyesi değildir.18 Yaşından küçükler ve ben okudum mankafa olduğum için yaptığım hareketin sorumluluğunu alamıyorum diyenler okuyamaz, çok sakıncalıdır.

3. kimse yanlış anlamasın. şirkertin borçlarını ödemek için nakit paraya ihtiyacı var. burası kesin. birin altında sermaye artıramayacağına göre hisseyi birin üstüne atıp bedelli sermaye artırımına gidebilir mi?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by karabedir Yazıyı Oku
    kimse yanlış anlamasın. şirkertin borçlarını ödemek için nakit paraya ihtiyacı var. burası kesin. birin altında sermaye artıramayacağına göre hisseyi birin üstüne atıp bedelli sermaye artırımına gidebilir mi?
    Şirket gayrimenkullerinin gerçek değerlerini göstermiş gerçek değeri ortaya çıkmış. Ama kimse çıkıp demiyor ki gerçek borçları ne? Bilançoda daha hala 2,30 dan gösterilen dolar borçları mevcut, bunlar neden gerçek değerine çevrilmiyor. SPK hep düdükleyenden yana.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5. Kadir Ahmet kızmayın, sabırlı olun kazanırsınız.Çok zararınız olabilir, haklısınız, borsa, bugün 1, yarın 5 katı mantığına uymaz.Neticede inandığın bir şirkete ortaksın, hisse alırken borcunu görmediniz mi?
    Neyse elinizdeki tüm hisseleri zararsız almaya talibim.

6.  Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    Kadir Ahmet kızmayın, sabırlı olun kazanırsınız.Çok zararınız olabilir, haklısınız, borsa, bugün 1, yarın 5 katı mantığına uymaz.Neticede inandığın bir şirkete ortaksın, hisse alırken borcunu görmediniz mi?
    Neyse elinizdeki tüm hisseleri zararsız almaya talibim.
    Hisse alırken borcuna bakarım, onun için bu hisseyi almadım. Bir arkadaş sordu onun için ilgilendim. Arkadaş bu hissenin hep iyi yönlerini duymak istiyor, bende kulağına küpe olması için olumsuz olan taraflarını da görmesi için yazdım. Ha şunu da söyleyim borsada, daha doğrusu Türkiye'de hiç bir şirkete İNANMAM kendi mantığım ile hareket ederim. Bir zamanlar borsanın mayın eşekleri vardı, şimdi işlem görmüyorlar bunu da bir not olarak yazmış olalım.

7.  Alıntı Originally Posted by KadirAhmet Yazıyı Oku
    Hisse alırken borcuna bakarım, onun için bu hisseyi almadım. Bir arkadaş sordu onun için ilgilendim. Arkadaş bu hissenin hep iyi yönlerini duymak istiyor, bende kulağına küpe olması için olumsuz olan taraflarını da görmesi için yazdım. Ha şunu da söyleyim borsada, daha doğrusu Türkiye'de hiç bir şirkete İNANMAM kendi mantığım ile hareket ederim. Bir zamanlar borsanın mayın eşekleri vardı, şimdi işlem görmüyorlar bunu da bir not olarak yazmış olalım.

Sayın Kadir Ahmet..
    Anlaşıldı siz eski borsacısınız.Yani tepeşir tozu yemiş borsacılardan.Adım atarken çok düşünürsünüz ve hisse alamazsınız.Tavsiyem, yatırımlarınızı bankaların vadeli mecduatları ile yapmanız.Banka batmazsa kazanç az ama garanti.
    Selamlar olsun.

8. haydi geçmiş olsun sizinkinin gazı buraya kadardı. altı bomboş..

Sayfa 10/386 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •