Sayfa 265/386 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    konu nedir acaba?
    Reysaş'a yatırım yapan Hintlilerle Durmuş Döven arasında şirket sahipliğiyle ilgili bir mücadele olabilir diye sadece düşünüyorum. Tabiki bu sadece bir hipotez. Delil toplamaya devam edecez.

2.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Reysaş'a yatırım yapan Hintlilerle Durmuş Döven arasında şirket sahipliğiyle ilgili bir mücadele olabilir diye sadece düşünüyorum. Tabiki bu sadece bir hipotez. Delil toplamaya devam edecez.
    Hintliler coktan cikmadimiki, gecen sene basi

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. 2 FK İle işlem goruyor çok ucuz değilmi ayrıca esas faaliyet karı ciddi biçimde artmış .
    diğer konuda isyatirim sitesinde bedelli sermaye artışı yazıyor 500 milyon a çıkacak diye ama tarihi belli degil firma neden bedelli yapıyor ?
    Forumda yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir adamı hasta etmeyin....

4.  Alıntı Originally Posted by alidesidero Yazıyı Oku
    Hintliler coktan cikmadimiki, gecen sene basi

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce GYO'ya girdiler. Sonra ordan çıkıp ana şirket RYSAS'a geçtiler.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Bu kâr rakamları ile SPK bedelliyi onaylamazsa ne olur dersiniz

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. İzahnameyi henüz göndermediler. Bedelli parasıyla ne yapılacağı henüz açıklanmadı. Ama illaki bir gerekçe bulunur. Ana şirket RYSAS'da olduğu gibi yönetim kurulu üyesi imzalamayı unutmazsa büyük ihtimal onaylanır.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    İzahnameyi henüz göndermediler. Bedelli parasıyla ne yapılacağı henüz açıklanmadı. Ama illaki bir gerekçe bulunur. Ana şirket RYSAS'da olduğu gibi yönetim kurulu üyesi imzalamayı unutmazsa büyük ihtimal onaylanır.
    Peki hisseyi aşağı rahat cekmek ve toplamak için olabilir mi

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Olabilir tabiki. Bu Durmuş'dan her şey beklenir. Borsanın şaibeli patronlarındandır.

RYSAS bedellisinde vagon yatırımı yapacam dedi izahnamede ama GYO'da da bedelli açıklayınca RYSAS'a giren paranın tamamının GYO'ya gideceği anlaşılıyor.

Güvenilmez bir adamdır bir söylediği bir söylediğini tutmaz. Buna rağmen medyatiktir. Tv programlarına çıkmayı sever, eylemleri ve söyledikleri hep çeliştiği için de kendi kendini rezil ettiği duruma defalarca düşmüştür.

Sayfa 265/386 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •