Sayfa 266/386 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. derinlik izlediyseniz pasifte satışta bekleyen yuklu lot vardı buda birilerinin yukselmesini istemdiği ve mal toplamaya çalıştıgını gosterebilir. tabi emin değilim sadece bir ihtimal bugun yuzde 0 değişti fiyat
    bu ilk çeyrek bilançoyu açıklamamış hala nezamana kadar vakit var?
    Forumda yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir adamı hasta etmeyin....

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    10 yıl once 55 kuruş ortalama ile alıp yaklaşık 4 yıl bekledikten sonra 75 kuruşa sattığım rygyo dan deneme sürümü olarak 250 lot almış bulunuyorum

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bugün yine bir tribülans yaşadık!
    Aşağıdaki “üç temel olumsuz olgu” borsamızın başında kılıç gibi duruyor!

1.Halkbank davası, verilebilecek cezalar ve peşi sıra amerika ile oluşacak politik çatışmalar ve bunun ekonomiye olabilecek etkileri,

2.S400 uzerinden Nato tutumu ile olası kararları ve bunun sonucunda Nato ülkeleri ile olabilecek politik kavgalar ve ekonomik sonuçları.

Doviz rezervlerinin aşırı hassas noktada oluşu ve dovizin aniden patlama endişesi, (Sonuçta doğalgaz petron, üretim makşnaları, teknik cihazlar, aramal gibi zorunlu dış alımlar için doviz şart, dış borç ödemeleri için doviz şart! Doviz kaybağı olmayınca ne olur!)

Tabi “Rusya ile oluşan gerilimler” “Suriye ve Libya daki askeri pozisyonlarda olabilecek yeni gelişmeler” “ avrupa birliği ve bazı akdeniz ülkeleriyle akdeniz deniz sahası üzerinden oluşabilecek yeni çelişmeler” de borsaya ikincil etki edebilecek durumlar.

Maalesef ülke bu kadar politik ve finasal sıkıntlar içinde iken, borsada sürekli böyle önemli çalkantılar olacak gibi görünüyor!

4.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    10 yıl once 55 kuruş ortalama ile alıp yaklaşık 4 yıl bekledikten sonra 75 kuruşa sattığım rygyo dan deneme sürümü olarak 250 lot almış bulunuyorum

--Evet aynı dönemlerde beraberdik, ben sizden bir müddet önce 0,66 dan sattım...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by cendere21 Yazıyı Oku
    --Evet aynı dönemlerde beraberdik, ben sizden bir müddet önce 0,66 dan sattım...
    Hayırlısı..o günlerde ev almak için satmıştım.. pisman da değilim..
    Özkaynak değerlemesi ile şu anda aynı fiyatta aslında.. 0.46 pddd bunu ifade ediyor.. bedelli sonrası rakamlar değişir..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Zarar mı (vergi dairesi olsa da şaşırdım)

7. Transit yük taşımacılığı yapan araçlar Kuzey Marmara Otoyolunu kullanmaya başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezinin (UKOME) Kasım 2020'de aldığı karar doğrultusunda transit yük taşımacılığı yapan araçlar Kuzey Marmara Otoyolunu kullanmaya başladı.

UKOME'nin 26 Kasım 2020'de gerçekleştirdiği toplantıda Avrupa-Asya arası çift yönlü transit yük taşıyan yapan araçların sadece Kuzey Marmara Otoyolunu kullanması yönünde aldığı karar, sürenin dolmasının ardından bugün uygulanmaya başladı.

Alınan karar ile uluslararası ve şehir içi taşımacılık ayrıştırılıp, transit yük taşımacılığının çevre dostu olması ve şehir içinde yaşanan ağır tonajlı yük araçlarının yoğunluğunu azaltması hedeflenirken, bu araçların TEM, D-100 ve bağlantı yollarını kullanmalarına da yasak getirildi.

Karar doğrultusunda batı yönünden İstanbul'a giriş yapacak olanlar Silivri-Kınalı kavşağından Kuzey Marmara Otoyolu'na bağlanıp Paşaköy gişelerinden çıkış yaparak Pendik-Kurnaköy'e bölgesinden D-80'e bağlanacak. Doğu yönünden İstanbul'a giriş yapacaklarsa Pendik-Kurnaköy bölgesinden Anadolu Caddesi sonrası Paşaköy kavşağı üzerinden Kuzey Marmara Otoyoluna bağlanarak Silivri-Kınalı kavşağından çıkış yapmalarına karar verildi.

Karar doğrultusunda batı yönünden İstanbul'a giriş yapacak olanlar Silivri-Kınalı kavşağından, Kuzey Marmara Otoyoluna bağlanıp Paşaköy gişelerden çıkış yapmaya başladı.

Doğu yönünden İstanbul'a giriş yapan araçlar da Pendik-Kurnaköy bölgesinden Anadolu Otoyolunu kullanarak Paşaköy kavşağı üzerinden Kuzey Marmara Otoyoluna bağlanıp Silivri-Kınalı Kavşağından çıkış yapıp yollarına devam ediyor.

Öte yandan UKOME, 3 Haziran Perşembe günü gerçekleştireceği toplantıda Kuzey Marmara Otoyolunu kullanacak araçların giriş çıkış ve bağlantı güzergahlarını belirlenecek. Toplantıda ayrıca şehir içini kullanmak zorunda kalacak transit yük araçlarının güzergahlarını ilişkilendirecek izin belgesi, irsaliye, fatura gibi belgelerini denetim ekiplerine ibrazı karara bağlanacak.

Kaynak : Anadolu Ajansı

8. Reysaş topiklerinin hiç bu kadar boş kaldığını hatırlamıyorum. Bedelli açıklandığından beri hisseler mütemadiyen düşüyor. Bugün 3.73 ile yıllıkta en düşük seviye görülmüş. Yine en iyi yaptıkları işi yapıyorlar, müthiş bir baskıyla yatırımcıları sindirdiler kimsecikler kalmamış gibi.

Sayfa 266/386 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •