Sayfa 118/386 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 937 - 944 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Teknik olarak 2.dip yaparmı sizce

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ölü sıçramasını yaptı. GYO'lar için bir olay bekliyorum hükümetten umarım olur. Ama bu %20'lik action ile önden yapacağını yaptı. ov uv güzel ama 12 aylık da dolar düşse bile rezalet gelecektir. tekrar 50 altını denemesini beklerim. 12 aylıklar açıklanana kadar gerçek hareket yapması zor.

3. Bu fiyatlarda RYGYO olur mu deyip geçen hafta 0.53 aldıklarımı

seans öncesi (satış verip )0.64 sattım. Fazla hisse almaya cesaret edemedim.

Fakat RYGYO Türkiyenin en büyük GYO firması. Döviz düşerken düşmeye devam etmesi

çok ters hareketlerdi. 3. Çeyrek büyük zarar yazdı. Ama bu durumlar 5 yılda bir olur.

Şirket yatırımları çok değerli ve stratejik lokasyonlarda kiraya verdiği firmaların geneli

büyük kurumsal firmalar. Bence Patron yatırımlara bir müddet ara verip meyveleri toplamalı

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Gecenin en karanlık anı aydınlığın ilk dakikadıdır..unutmayın bunu..

5. Teknik bilmem ama bende bu hareketi izledim teknik olarak 2 li dip yapar diye pizisyion aldigim hisselwrden cikmadim.

6. Patron habire hisse alım haberleri gönderiyodu rygo Dövenin oğlu bayağı 1 üstünde aldım diyodu bende bir ara Sancaktepe den gelecek para filan borçlarını kapatır iyi bir duruma gelir diyodum kendim ce, Sancaktepe den hiç mi para almadın , bir kez bile para aldığını bildirmediler Kap a , bilançolarda da dikkat ettiğim her dönem borçlar azalacağına habire artıyodu , borcu borçla kapatı yo falan dedim o zaman lar çıkmıştım , 1,70 Tl leri gördü o zamanlar ,ordan buralara düşüş trendi deavm etti, inşallah oralardan alıp ta bekleyen arkadaşlar zararlarını çıkartırlar , yatırım tavsiyesi deildir....

7. Dün uzaylı patronumuz bloomberg ev de konukmuş sanırım. Reysaş forumunda paylaşmışlar. Yazılanlara göre yatırıma bir müddet ara vermez demiş. 2018-2019 borç ödeme yılı, temettü beklemeyın. 2020 de meyvesini toplamaya başlıcam demiş. Sözünde durur mu bilmem ama, söylediği en mantıklı sözler. Önümüzdeki 1 yılda kendi paylaştığı finansal raporlara göre 390 milyon ödemesi var. Bu ne demek toplam borcun 3 te 1 ı demek. Peki ne olacak bu borç ödenince, faiz ve kur giderleri azalacak. Kira gelirleri arttı, sancaktepeden 2 yıl içerisinde birşeyler alır herhalde. Değerlemede yapıyor yıl sonlarında Nasıl bir tablo ile karşılaşırız. Görücez. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp, benim gibi uzun vade düşünen, durmuşun ağına takılmış, hisseye umut bağlamış kişilerle paylaştığım fıkır cimnastiğidir. Hayat kısa deyip, kafanıza takmayın hiçbirşeyi değmez

8. Avod da tu kakaydı 2 hafta önce..buna da yakındır bi hikaye yazarlar .

Sayfa 118/386 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •