Sayfa 121/386 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 961 - 968 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ayay0606 Yazıyı Oku
    dolar dussede bu hisse 12 aylikta kar mar yazamaz. hayal kurmayin bence. zaten kar ile felan gittiigi de yok. ucuz mu ucuz ama kara gecmesi icin bence en az 9 ayi var
    önceki yıllarda yıl sonu bilançolarında yazdığı değer artışlarına bir göz at istersen, değerlendir, kar olurmu olmaz mı öyle karar ver derim. benim düşüncem kar ile kapatacak bu kur seviyelerinde.
    ama kar ile gittiği yok tespiti çok doğru, zarar ile de gittiği yok borsada yatırımcısını en çok bekleten hisse, belki bir gün uzaya çıkar hisse kim bilebilir, şu an tek gerçek süründürdüğü, takmayın kafanıza derim..
    bizim ahali ucuz birşeyi almaz, pahalı olunca almayı sever...

2. Bugün yükseldinmi sen

Venus_V3_5570 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Akıllı para yani TEB GEDİK A1 INVEST vb zevat ortalıkda zaman ve zemin kolluyorlar..teknik olarak flamadan kurtulup fiyatı 0.74e yaslaycaklar..kara zarara bakmayın..değerleme esasına göre gidiliyor..ha bi de sürpriz haberler gelebilir..

benim 2 yildir takibimde. dolarin bu seviyesi bile cok yuksek kar yazmasi icin. kaldi ki dovizli kiralar da tl ye cevrilme durumu var. 9ay sonra kara gecer bana gore. ha ucuz mu ucuz. guzel mi guzel. ama amasi var.

5. Pazartesi hareket var bu hissede..Asıl megahareket 1 TL üstünde olacak onu da sen ben görmeyiz zaten..

bu hissenin şu andaki hareketleri 12 aylik zarar icin marj yapmak yonunde. ucuzlugu disinda bir olayi yok. spek kaldirir spek indirir ama temel beklentisi yok KV. %30 faiz olan yerde GYO lar primlemez. belki hukumet bir action yapacak ama para yok.

7.  Alıntı Originally Posted by ayay0606 Yazıyı Oku
    bu hissenin şu andaki hareketleri 12 aylik zarar icin marj yapmak yonunde. ucuzlugu disinda bir olayi yok. spek kaldirir spek indirir ama temel beklentisi yok KV. %30 faiz olan yerde GYO lar primlemez. belki hukumet bir action yapacak ama para yok.
    12 aylıkta zarar yazmayacak gibi. Yıllık kendisi kadar kirası var. Hissede prim yok zaten. Eksi fiyatlamayı temizlese yeter. Yatırım tavsiyesi değildir.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by baysencer Yazıyı Oku
    12 aylıkta zarar yazmayacak gibi. Yıllık kendisi kadar kirası var. Hissede prim yok zaten. Eksi fiyatlamayı temizlese yeter. Yatırım tavsiyesi değildir.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    12 aylıkta zarar yazmaması bana göre mümkün değil. Döviz borcu yükü bakımından borsanın zirvesinde yer alan şirketlerden. Esas faaliyet karı ile finansman gideri korelasyonunu tam kuramıyorsunuz kanımca. Bu borca rağmen ucuz mu evet bence ucuz ama Borsa'da temeli ve beklentisi daha iyi borçsuz tonla senet var. benim izlememde ama bu döviz borcu hafiflemeden geri almam.

Sayfa 121/386 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •