Sayfa 376/386 İlkİlk ... 276326366374375376377378 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bilanço açıklama tarihleri

konsolide bilançolar için son tarih 9 mayıs

konsolide olmayan şirketler için son tarih 20 mayıs

bizimki çok geciknez sanırım. muhasebe standarı değiştiği için ek süre verildi şirketlere onun için biraz sarktı sanırım
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

2. bilançoyu son güne kadar da bekletebilirler, her an da gelebilir bence

3. Bence Mart ayi icinde aciklanir. Çünkü onceki donemlerde hızlı bilanço aciklayan şirketler arasindaydı rygyo.

Yani 550 sirket varsa ilk 150-200 içinde aciklayabilir diye beklentim var.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Bilancodan sonra pd/dd degeri 0.40-45 aralığına dusecek. Ayrica ortaklarda hisse alimina hiz verebilir .su an alamiyorlar. Yeni anlasmalar varsa onlarda bilancodan sonra aciklanir diye dusunuyorum. Olu topragi bilanco ile kalkacakta iste aciklanmiyor bir turlu

5. Yeniden değerlemeler sonrası piyasa hissenin ne kadar ucuz kaldığını anlar diye düşünmüştüm, ama galiba piyasamız o kadar akıllı değil. Bu durumda mecburen bilanço sonrası anlamasını bekleyeceğiz O zamana kadar da kaliteli tahtacımız bizimle t...k geçecek...

6.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Yeniden değerlemeler sonrası piyasa hissenin ne kadar ucuz kaldığını anlar diye düşünmüştüm, ama galiba piyasamız o kadar akıllı değil. Bu durumda mecburen bilanço sonrası anlamasını bekleyeceğiz O zamana kadar da kaliteli tahtacımız bizimle t...k geçecek...
    bilanço açıklanana kadar böyle olacak sanırım....

en geç mayıs ayında açıklanacak hepsi...
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

7. Bu hissenin hareket zamanını patronlardan başka kimse bilemez...Tahtayı baskılayanlarda kendileridir....Yatırımcısnın beklentisinin tam tersine hisseyi aşağı baskılayıp kendilerince yatırımcıyı bezdirme derdindeler......RYGYO kadar olmasada TRGYO da 5 aydır benzer baskı altındaydı...son iki günde patladı ve zirveyi kırdı geçti.....Er yada geç bunun sonuda aynı olacak...Patronlar istemeseler de bu hisseyi değerleme ve temel analize göre almış, beklemiş ve sabretmiş para kazanacaktır..

8. Şirkete mail atıp , Analist sunumu Geleceğe dönük beklenti yayınlamasını istemek lazım

Sayfa 376/386 İlkİlk ... 276326366374375376377378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •