Sayfa 377/386 İlkİlk ... 277327367375376377378379 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Bu hissenin hareket zamanını patronlardan başka kimse bilemez...Tahtayı baskılayanlarda kendileridir....Yatırımcısnın beklentisinin tam tersine hisseyi aşağı baskılayıp kendilerince yatırımcıyı bezdirme derdindeler......RYGYO kadar olmasada TRGYO da 5 aydır benzer baskı altındaydı...son iki günde patladı ve zirveyi kırdı geçti.....Er yada geç bunun sonuda aynı olacak...Patronlar istemeseler de bu hisseyi değerleme ve temel analize göre almış, beklemiş ve sabretmiş para kazanacaktır..
    Katılıyorum.

Gyo sektöründe bu sene en kötü performans gosteren şirketlerin başında geliyor.

Yılbaşına kadar patronlar sürekli pay alımı yapıyorlardı. Bilindiği gibi bilanço dönemi başlayınca şirket sahipleri pay alım satımı yapamıyorlar.( yasaklı dönem) Bu sebeple bilanço açıklanmasını takiben patronların tekrardan pay alımına başlamaları mümkündür. Eğer patronların ucuza mal alma planları varsa bilanço açıklanıncaya kadar bu baskı devam edebilir. Diğer taraftan da eğer böyle bir niyetleri varsa bilanço fazla uzatmadan açıklanabilir.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    Şirkete mail atıp , Analist sunumu Geleceğe dönük beklenti yayınlamasını istemek lazım
    Mail de atılabilir genel kurulda bu konuda gündeme getirilebilir. Şirketin kurumsallaşması adına bu konular çok önemli.

3. Hayırlı olsun. Her şeyiyle mükemmel bir bilanço.

4.ceyrek gelirler uçmuş görünüyor ama bunda geçmiş ceyreklerin enflasyona endekslenmesinin etkiside var. Bunu unutmamak lazım.

4. Gelen bilançoyla beraber defter değeri 60.86 tl oldu.
    Bugünkü kapanış fiyatı 24.38 tl.
    PD/DD=0.40
    1.4 milyon m2 kiralanabilir alan...
    Yıllık 1.5-2.0 milyar tl kira geliri...
    41 MW çatı GES...
    Mızrak çuvala sığmıyor sanki
    YTD

5.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Gelen bilançoyla beraber defter değeri 60.86 tl oldu.
    Bugünkü kapanış fiyatı 24.38 tl.
    PD/DD=0.40
    1.4 milyon m2 kiralanabilir alan...
    Yıllık 1.5-2.0 milyar tl kira geliri...
    41 MW çatı GES...
    Mızrak çuvala sığmıyor sanki
    YTD
    Haklısınız...Mızrak artık çuvala sığmıyor. ..Ama birilerine rahat sığıyor. ..yoksa hissenin bu seviyelere düşmesi mümkün olamazdı.

6. çok güzel bir bilanço geldi....

her anlamı ile iyi

şu anki hisse fiyatı da potansiyelini göstermekten çok uzak....

biraz biriktirmiştim.

eninde sonunda önemli miktarda artacağını düşünüyorum
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    çok güzel bir bilanço geldi....

her anlamı ile iyi

şu anki hisse fiyatı da potansiyelini göstermekten çok uzak....

biraz biriktirmiştim.

eninde sonunda önemli miktarda artacağını düşünüyorum
    artı hissenin yılsonu bilançosuna göre kağıt üzerinde 60 tlye kadar artma potansiyeli var...
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Yeniden değerlemeler sonrası piyasa hissenin ne kadar ucuz kaldığını anlar diye düşünmüştüm, ama galiba piyasamız o kadar akıllı değil. Bu durumda mecburen bilanço sonrası anlamasını bekleyeceğiz O zamana kadar da kaliteli tahtacımız bizimle t...k geçecek...
    İşte piyasanın (ya da tahtacı mı desek?) ne kadar hipermetrop olabileceğinin bir kanıtı daha...
    Yeniden değerlemeler yılbaşında gelmiş ve o zamandan beri bilanço sonrası defter değerinin 60 tl civarı olacağı belli iken, daha düne kadar bu fiyatlanmadı.
    Çok şükür bilanço geldi de durum nihayet anlaşıldı
    YTD

Sayfa 377/386 İlkİlk ... 277327367375376377378379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •