Sayfa 310/386 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Son değişiklikten sonra 40mw rafa kalkmış, depoların toplam kullanımı için 30mw yeterliymiş, şu an için bu seviyede kalacakmış ges yatırımı. Otorey ile ilgili bilgi alamadım, onun da eli kulağındadır.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayteking Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkilerinden aldığım cevaplar

bu mail de yıl sonu hedefin 40 MW olduğu belirtilmiş. hatta Smart güneşe sipariş geçilmişti. yanılmıyorsam ?

3.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    bu mail de yıl sonu hedefin 40 MW olduğu belirtilmiş. hatta Smart güneşe sipariş geçilmişti. yanılmıyorsam ?
    20 Eylül' de aldım ben bu cevapları
    [email protected] yanıtlamış

Sn Ayteking'e verilen cevapta da 30mw bu durumdan etkilenmiyor demişler, kullanım bu miktar civarı demek. Belki yatırımları durdurduk derken 40mw dan sonrasını demek istediler. Yanlış anlamış olabilirim. Gelecek yıl yeni depolar ile devreye sokacak olabilirler.

Sn Ayteking' e yazılan gayet açık, geri dönük okuyup yazsam daha iyi olurmuş Bu cevabı görmemiştim.

5.  Alıntı Originally Posted by kazancli Yazıyı Oku
    Sn Ayteking'e verilen cevapta da 30mw bu durumdan etkilenmiyor demişler, kullanım bu miktar civarı demek. Belki yatırımları durdurduk derken 40mw dan sonrasını demek istediler. Yanlış anlamış olabilirim. Gelecek yıl yeni depolar ile devreye sokacak olabilirler.

Sn Ayteking' e yazılan gayet açık, geri dönük okuyup yazsam daha iyi olurmuş Bu cevabı görmemiştim.
    Eğer yeni yatırımları bedava sisteme vermek durumunda kalacaklar ise yeni yatırım yapmanın mantığı yok...

Ben olsam şöyle yapardım. elektrikli araçlar içinşarj istasyonları kurardım. ürettiğim elektriği de orda satardım... orta vadede büyük bir pazar çıkacak bu işte... hatta reyşas lojistiğede elektrikli araçlar alır yakıt maliyetinide önemli ölçüde azaltırdım....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Ayteking Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkilerinden aldığım cevaplar

Mailde verilen cevaba dikkat edelim, yönetmelik söyle diyor bunları kendileride mail de yazmış

Kullandığın kadarı sisteme satabiliyorsun , yani Reysas kiracıları 30 Mw elektrik tüketiyorsa 30 mw sisteme satabiliyorsun

yani 30 kiracılara 30 da sisteme satma imkanın var buda 60 MW eder

ama 30 üstü sisteme bedava...

SYG

7.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    Mailde verilen cevaba dikkat edelim, yönetmelik söyle diyor bunları kendileride mail de yazmış

Kullandığın kadarı sisteme satabiliyorsun , yani Reysas kiracıları 30 Mw elektrik tüketiyorsa 30 mw sisteme satabiliyorsun

yani 30 kiracılara 30 da sisteme satma imkanın var buda 60 MW eder

ama 30 üstü sisteme bedava...

SYG
    aslında bu yan işimiz...

ana faaliyet alanımız yeterince potansiyel taşıyor bence...

yıl sonunda yeniden değerleme yapılacak. pd/dd değeri bayağı düşecek. potansiyelimiz artacak...

birde otosanayi sitesinin bitmiş olmas lazım. son çeyrek bilançosunda da onuda göreceğiz sanırım.
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

8. Düzeltme : 2023 sonuna kadar 40mw olacağız belki biraz üzeri sürece bağlı.

Şirketten bugün gelen mail bu şekilde

Alıntı Originally Posted by kazancli Yazıyı Oku
    Son değişiklikten sonra 40mw rafa kalkmış, depoların toplam kullanımı için 30mw yeterliymiş, şu an için bu seviyede kalacakmış ges yatırımı. Otorey ile ilgili bilgi alamadım, onun da eli kulağındadır.

Sayfa 310/386 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •