Sayfa 257/386 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu hisse borsada kalan en ucuz hisse. Bu hissede bir tuhaflık yokmu. PD 0.60 Fk. 3.2. bana garip geldi. Bu hisseyi birileri baskiliyor. Fiyatları bu olmaz. Değerleme ye göre şirketin arsa depo bedelleri 3 milyar üzerinde. Borsada değeri 1 milyar 375 milyon. Marka iş degerlerine girmiyorum bile.

2. Ülkede finasal durumlar bu kadar kırılgan iken, finans borçları en az yarıya düşürecek bir dış fon şart. Ve borçlarının tamamını liraya dönüştürmesi de iyi olur.

3. Sakın ucuzluğu sizi yanıltmasın bu kağıt adamı hasta edebilir benden söylemesi borcunun ödenmesi gereken milyar lik bir değer yani batmasında sürpriz olmaz onca kurum araştırma yapıyor hiç tavsiye edeni bir yorum yapani gördüm mü onca emeklilik fonu parasını kapattırdı aracı kurum aldı zararına sattılar akıllı olun gidin koç alın adam gibi kağıtlara bakın hele küçük yatırımcı aldıkça aşağıya baskilanacak bulasanlar daha cok soyacaklar durmuş döndüren diyince bı düşünün ihlas global doğan metro gurubu bunun yanında melek sayılırlar tam bir o c dur

4.  Alıntı Originally Posted by erol07 Yazıyı Oku
    1.6milyon lotu 6 ve üstü fiyatan millete sattılar 5.5 li fiyattan bu alanların satmasını bekliyecegiz adamlar yeni para koymadan mevcut paralarıyla yukarı aşağı oyunuyla lotlarini yükseltme derdinde
    Bu seviyeden alırlar mı yoksa 4 seviyeden mi bekleyip göreceğiz bakalım

5. Sent from my iPhone using Tapatalk

6. bir daha sekiz(8) çalışanı olan bir şirketin hissesini almayacağım bu da bana not olsun...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

7.  Alıntı Originally Posted by Baron Yazıyı Oku
    bir daha sekiz(8) çalışanı olan bir şirketin hissesini almayacağım bu da bana not olsun...
    Bı dahaki sefere diye bişey yok sen gidersen başkaları düşer Durmuş'un kucağına cuma mübarek gün sen bu o c uzak dur yada hazirani bekle yalvarırım küçük yatırımcı almasin diye ama söz dinleyen olmuyor

8. Vergi Dairesine verilen gelir tablosu geldi mi?...

Sayfa 257/386 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •