Sayfa 309/386 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 2000 lot alıp kapa bildirim yapan Osman güleç kimdir diye sormuştum ama. Bununla ilgili bilgisi olan varmı. Teşekkürler

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Gebzedeki deponun M2 si 100 liradan kiraya verilse 2023 yilinda senelik 61 milyon TL ek gelir getirir.Degerlemeside 500 milyondan aşağı olmaz bence hisse başı 1 TL portföy artışı demek ama malesef hissemiz düşerek cevap verdi bu habere.

Şu anda sadece İstanbul'daki 2 deposunu satsa piyasa değerine satar.

3.  Alıntı Originally Posted by hasboy Yazıyı Oku
    Gebzedeki deponun M2 si 100 liradan kiraya verilse 2023 yilinda senelik 61 milyon TL ek gelir getirir.Degerlemeside 500 milyondan aşağı olmaz bence hisse başı 1 TL portföy artışı demek ama malesef hissemiz düşerek cevap verdi bu habere.

Şu anda sadece İstanbul'daki 2 deposunu satsa piyasa değerine satar.
    60 milyon kira geliri ! Çok uçmuşsun

4.  Alıntı Originally Posted by Ayteking Yazıyı Oku
    60 milyon kira geliri ! Çok uçmuşsun
    Keşke örneklerle yorumunuzun altını doldursaymışsıniz ama neyse ....

1) Halihazırda Gebze balçık köyünun orda depomuz olmadığı için kap bildirimleri den M2 kira ücretlerini goremiyoruz ama en son faaliyete geçen Çayırova deposu M2 başına 121 TL'den kiralandı.Akse Mahallesi, balçık köyüne göre otobana daha yakın olduğu için daha pahalı kiralanması gerekir bence o yüzden 100 TL M2 başına gayet makul.

2) Balçık köyü için sarı site üzerinden kiralama ilanlarına baktigimda da eşdeğer olarak diyebileceğimiz 25 bin M2 deponun aylık kirası 3.9 milyon TL.Şu anda hazır olmayan built to suit diye tabir edilen arsa var istersen gel uzerine depo yap sonra kullan tarzı kiralamalari dikkate almıyorum bizim depomuz hazır olucagi için tabiki daha yüksek kira ücreti olacaktır.

3) Depomuz Mart 2023 de faaliyete geçeceği için yukarıdaki şıklara birde enflasyon katkısınıda eklersek kira beklentimin gayet makul olduğunu görebilirsiniz.

4) Şu anda depolarimizin doluluk oranı %99.9 (kaynak:yatırımcı ilişkileri).Balçık bolgesinde hiç depomuz olmadığı için ,yeni yapılan deponun boş kalma ihtimalini çok az görüyorum.Depolari ana ortağımız reysas taşımacılık ve onun müşterilerine kullanıyor.Balcik bölgesi yeni gelişen bir bölge ihtiyaç olduğu için depo inşaatına başlanmıştır diye düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by hasboy Yazıyı Oku

1) Halihazırda Gebze balçık köyünun orda depomuz olmadığı için kap bildirimleri den M2 kira ücretlerini goremiyoruz ama en son faaliyete geçen Çayırova deposu M2 başına 121 TL'den kiralandı.Akse Mahallesi, balçık köyüne göre otobana daha yakın olduğu için daha pahalı kiralanması gerekir bence o yüzden 100 TL M2 başına gayet makul.

2) Balçık köyü için sarı site üzerinden kiralama ilanlarına baktigimda da eşdeğer olarak diyebileceğimiz 25 bin M2 deponun aylık kirası 3.9 milyon TL.Şu anda hazır olmayan built to suit diye tabir edilen arsa var istersen gel uzerine depo yap sonra kullan tarzı kiralamalari dikkate almıyorum bizim depomuz hazır olucagi için tabiki daha yüksek kira ücreti olacaktır.

3) Depomuz Mart 2023 de faaliyete geçeceği için yukarıdaki şıklara birde enflasyon katkısınıda eklersek kira beklentimin gayet makul olduğunu görebilirsiniz.

4) Şu anda depolarimizin doluluk oranı %99.9 (kaynak:yatırımcı ilişkileri).Balçık bolgesinde hiç depomuz olmadığı için ,yeni yapılan deponun boş kalma ihtimalini çok az görüyorum.Depolari ana ortağımız reysas taşımacılık ve onun müşterilerine kullanıyor.Balcik bölgesi yeni gelişen bir bölge ihtiyaç olduğu için depo inşaatına başlanmıştır diye düşünüyorum.
    Ben müşterinin veya müşterilerinin hazır olduğunu bile düşünüyorum, çok stratejik bir bölge.

Sanırım şirketin en büyük 2. veya 3. deposu olacak . Syg

6. Sayın Hasboy belirttiğiniz bölgede sanayi depolama arazileri olan

arkadaşlara depo yeri kiralamak isteyen onlarca şirket

teklif veriyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    Ben müşterinin veya müşterilerinin hazır olduğunu bile düşünüyorum, çok stratejik bir bölge.

Sanırım şirketin en büyük 2. veya 3. deposu olacak . Syg
    Aynı fikirdeyim.

8.  Alıntı Originally Posted by hasboy Yazıyı Oku

--Önce kiralamak isteyen firma talep eder, sonra inşaatı başlar...

Sayfa 309/386 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •