Sayfa 328/387 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378 ... SonSon
Arama sonucu : 3089 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu otelden ne kadar yıllık gelir elde eder.Otel işinden anlayan birisi var mı?

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sn. carlislecullen,

Benim için yazdıysanız 150.000 üzeri lotum var. Muhtemelen siz çıktığınızda da olmaya devam edeceğim.

3. Sn. unsalı,

Güçbela okur yazarı olan adamın işi değil borsada yatırım yapmak, belki fonları denemelisiniz.

4. Genel bir tavsiye: Tarihi zirveden %20 düştüğünde yüzünü görmediğiniz adamlara sitem edecek kadar aldığınız hisse konusunda cahilseniz, piyasada yüz yıldır olan ve bundan sonra da kesinlikle olmaya devam edecek dalgalanmaları kaldıracak psikolojiniz yoksa, ihtiyacınız olan para ile borsada bulunuyorsanız belki de borsada hiç olmamanız sizin için daha doğrudur. Bu saydıklarım yatırımcı değil spekülatör olduğunuza ve bir enayiye aldığınızdan daha pahalıya kendinizin bile ne olduğunu bilmediği halde aldığı bir şeyi satmak dışında bir planınız olmadığına delalettir.

5. Bu arada kimse evet buraya para kazandırmak için gelmiyor. Ama sizin sızlanmalarınızı okumaya da gelmiyor. Bildiğiniz bir şey varsa yazın. Değerlendirme yapın okuyalım vs. 7-8 ay önce tek hane yılbaşına giremeyiz demişim, bu hissenin DEĞERİ bu değil demişim, özkaynakların ulaşacağı seviyeyi söylemişim, hepsi gerçekleşmiş duruyor açın eski sayfaları okuyun. Şimdi de söylüyorum: Bu hissenin DEĞERİ bu değil. Sabrı olan kazanır, sabrı olmayan parasını bana aktarır. Ama o hissede ama bu hissede. Herkese bol kazançlar.

6. kötü bir şey yazmadım....

hissenin artma potansiyeli olması atacağı anlamına gelmez

birde kimse size para kazandırmaya gelmiyor yazdım.... herkes kendi fikri ile bilgisi ile yatırım yapsın dedim

bende dahil olmak üzere hiçkimse başkası için yatırım yapmıyor burada....

çok şükür finansal okuryazarlılığım var ama uçacak , kacacak türünden yazılar spekülasyona girer ve bu suçtur... sadece bunu söyledim.

saygılar
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

7. Benim herhangi bir yazimi alintilayarak hangi kismina katilmadiginizi yazarsaniz daha mantikli olabilir soyledikleriniz, ben de cevap verebilirim.

Finansal okuryazarliginizi spekulasyon ve manipulasyon farkini da arastirarak bir adim ileri tasiyabilirsiniz.

8. 31.12.2023 Değerleme beklentim 22 Milyar 500 milyon TL, Kira beklentim 1 Milyar 300 Milyon TL // Tahminlerimi revize etmem gerekirse tekrar bu sayfalardan belirteceğim.

Yaklaşık 11.3-12.1 milyar TL arası sene sonu finansallar sonrasında özkaynak rakamına ulaşılacaktır.

Kiraların artarak artmaya devam edeceğini düşünüyorum, oalsı döviz kuru artışları, şirketin net döviz açık pozisyonu son dönemde bulunmadığından enflasyon, kiralar ve depo yapım maliyetleri üçgeninde şirkete ılımlı pozitif olarak yansımaya devam edecektir.

Sular durulur, 20 senedir borsanın içinde olan birisi olarak söylüyorum, bu mecralar sadece fiyatların yukarı yönlü gittiğini zanneden sabırsızlardan ne aldığını bilerek oturmasını bilenlere para aktarım lokasyonlarıdır. O yüzden her zaman dediğim gibi okuyacaksınız, öğreneceksiniz, duygularınızı eğiteceksiniz, araştıracaksınız. Ya da hiç uğraşamam derseniz bu işlerde uzman insanların yönettiği fonlara paranızı emanet edip köşenize çekileceksiniz.

Belki bugün de devam eder satış, yarın da edebilir etmeyedebilir de, piyasa zamanlaması yapmaya çalışmak spekülatörün işi yatırımcının değil. Takas, pasta, aldım verdim, obo, tobo yok. Burada şirkete dair bilgiler konuşulsun.

Ayrıca yeni otel yatırımını gayet olumlu buluyorum. Pozitif bir gelişme olarak yorumluyorum. 2024 finansallarına yansımasa da, 2025 ve sonrası için hasılat kaleminde bir katalizör olacaktır.

Sayfa 328/387 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •