Sayfa 240/382 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 3049 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 5 in üstü kaçırılmaması gereken yer. Sonra bir süre uzaklaşıp 4.80 nin altını bekleyip yine 5 i görüldümü affetmemek gerek yoksa 4.70 i görebiliriz. Zaten grafiği 4.60 - 4.57 yi gösteriyor.

2. Tüm gyo lar uçtu, bakalım buradaki spek mal kaptırmadan ne kadar baskılayabilecek....

3.  Alıntı Originally Posted by koren Yazıyı Oku
    5 in üstü kaçırılmaması gereken yer. Sonra bir süre uzaklaşıp 4.80 nin altını bekleyip yine 5 i görüldümü affetmemek gerek yoksa 4.70 i görebiliriz. Zaten grafiği 4.60 - 4.57 yi gösteriyor.
    yazdığınız yorum gerçekleşti..Bugün 5.20 ler hedefteydi ne oldu...bundan sonra naçizane fikrim sert düşüşe bu seviyelerden tavan yakışır..5.30 lar görülebilir..önceki durumda böyleydi tavanladı 5.60 larda iken...kendi gibi kağıtlar zirveden taban yaptı bunun zirvesi 10 lar ve hala aşağıda..dökmeden gitmeyecek anlaşılan....yeterki endeks normalleşsin..yarına çoğu hisse tavan olabilir..swap işi küresel etkiledi..ama bitti gibi...y.t.d..

4. Borsa artiyken csrsamba gunu pek cok gyo tavan ya da artı yapti..tepki verdi..ustelik yeni zirvelere kosarken.. bazilari ise asiri yükseldiklerinden taban yaptı.Bu gayet normal..Bunun ocak zirvesi 12 sanirsam...tabani orda 10 a 12 civari yapsa anlarım hadi yeni zirve yapamadin madem..onu gectik artik...12 aylik bile zarar yazanlar zirve tazeledi temmuzda..Bunun ne gunahi vardi da defter degerinde bile degil...ya da ocak zirvesinin nerdeyse ucte bir fiyatinda...6 aylik zarar yazdi diyemi bu kadar asagida.....Bizim patron batik uzerine oynuyor..yatırımcı kazıklamakla derdi ..Ya da bilancolar veya kar sahte...ikisinden birisi gecerli bana göre...Hem tv lere cikip sirketi oveceksin hisse fiyatı cift haneler eder diyeceksin hemde sonrasinda düşürüp buralarda surundureceksin..Virus bizi cok etkilemez deyip arkasindan yatirimciyi çekip hisseyi 7 lerden buralara dusurmek iyi is demekki....yakismaz adamlığa ...Mezara kefen bile gitmiyor patron..Ama yaptığın iyilik ve kötülükler pesini birakmaz bilesin..Borsa yatirim yeri kandirmaca yaparsan cikarr sendende elbet...Hissene şirkete artik sahip cikkk..Haram para omur uzatmaz....Ama cehennemi acar...Tabi inancliysan..Herkes iyi ansin seni..Nereye baksam hakaret..Grafik herseyi söylüyor maalesef..istikrarli hareketler yokk..Hep aşırı inisler ve çıkışlar..guven yok.. ...y.t.d.

5. KY nin bezdiği an alım zamanıdır. Grafikte 4.57 benim için satım değıl alım yeridir. Buradan alınacak sonra 5 in üstü beklenilecek.

6. Durmuş'un bı hesabı vardır kağıt yeterince düştü bu seviyelerden alınmasında sakınca görmüyorum ama borsada dönen oyun çok büyük yatırım yapan binlerce mağdur bıraktı bunlardan biri de reysas gurubu 35 milyon Zarar çok değil yılsonunda iyi bir kar borakabilir o sebeble sabırlı olmalı 2021 görülüp bekletilmesi benim kanaatim bu yöndedir sabredenlerin kazanacağı ümidim tamdır

7. Sn durmuş bu gün blombergde konuştu gene operasyon düzenledi ama bu kağıdın yükselmesi kar açıklamasına yani9 ve 12 aylık verilerine bağlı fakat temettü dağıtacak mı yoksa dagitmayacakmi bekleyip göreceğiz günlük alsata her gün fırsat vermeye devam etmektedir

8. bu kağıt al sat kağıdıdır..gerçekten doğru..yatırımlık hiççç değill..yüksek hacimle veriyorlar..utanmadan hisse alacak paramız var diyor..vicdansiz alsana madem..ne ayak oyunu yapıyorsun..reysas bilmem defter değerinin kaç katı ordan alırım diyor..mal kitleyecek tabi..rygyo kaça düşmüş onu alsana madem..nasıl patronsun böyle..tüm piyasa tanıdı seni..yakında finans bulmaktada zorlanırsın kul hakkı aldıkça...y.t.d..

Sayfa 240/382 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •