Special Days Image
Sayfa 217/386 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 3085 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Warduck Yazıyı Oku
    Mert Bey, kararınız hakkınızda hayırlı olur inşallah, ümit ettiğiniz yatırımlara devam etmenizi temenni ederim. Konuya hakimiyetiniz açısından, ara sıra yorumlarınızı yine de paylaşmanızı rica ederiz. Bu yorumlarınız şimdi daha da değerli olacaktır.
    Teşekkür ederim Takipte olacağım

2. Merhablar kolay gelsin 3-5 yillardir hisse net takipcisiyim ama hic uye olup da bir paylasim yapmadim bu ilk paylasimim olucak hayirlisi diyelim.kafamda soyle bir soru var bildigim kadariyla yuzde 56 si yabancinin elinde olan bi kagit yabanci operasyon bittiyse bile bu mali eritmek icin daha cok kaldirmasi gerekmez mi kagidi?

3.  Alıntı Originally Posted by Oguziskk Yazıyı Oku
    Merhablar kolay gelsin 3-5 yillardir hisse net takipcisiyim ama hic uye olup da bir paylasim yapmadim bu ilk paylasimim olucak hayirlisi diyelim.kafamda soyle bir soru var bildigim kadariyla yuzde 56 si yabancinin elinde olan bi kagit yabanci operasyon bittiyse bile bu mali eritmek icin daha cok kaldirmasi gerekmez mi kagidi?
    3-5 ay civari 0.60 larda olan hisse 5 lere dayandı.

Kuslu sitede de reklamı yapıldı .

Aaahhh benim k yatirimcim .Adamı böyle guderler iste.Şimdi de bunu zararina satip hubvc alıyorlar

4.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    3-5 ay civari 0.60 larda olan hisse 5 lere dayandı.

Kuslu sitede de reklamı yapıldı .

Aaahhh benim k yatirimcim .Adamı böyle guderler iste.Şimdi de bunu zararina satip hubvc alıyorlar
    Kim kimi guduyor ben onu anlamadim doce nin elinde 42m lot citinin elinde 13m lot var
    Benim maliyetim 2,75 guduldugum yok ta mantiken soruyorum bu heriflerin bu kadar mali bosaltabilmesi icin daha cok gitmesi gerekmiyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Oguziskk Yazıyı Oku
    Kim kimi guduyor ben onu anlamadim doce nin elinde 42m lot citinin elinde 13m lot var
    Benim maliyetim 2,75 guduldugum yok ta mantiken soruyorum bu heriflerin bu kadar mali bosaltabilmesi icin daha cok gitmesi gerekmiyor mu?
    dotum beni bunu bir türlü anlatamadım. o 42 milyon mal citide 14 milyonu da doyçede taa ilk çıktığından beri. zaman için az düştü çıktı önemli değil. yani yabancıyı görüp her trene dalmak saçmalık. kağıt belki de 8-9 yıllık hareketini 1 ayda yaptı. benim anlamadığım ekstradan 500 dönüm nişantaşında arsa almadı bu bir ayda. nasıl oldu da inların dikkatini çekti? tam bir pazarlama durumu söz konusu?

ha benim maliyet sıfır ama twittera bakıp da çok iyi mal deyip dalış yapmak sizi hayata küstürür. zira yıllar evvel ben de küfrediyordum haal da ediyorum.

bir de malum şahısın maliyeti nasıl 2,75 iken sizlere 4 ün üzerindeyken alın diyor?

6.  Alıntı Originally Posted by avniii Yazıyı Oku
    dotum beni bunu bir türlü anlatamadım. o 42 milyon mal citide 14 milyonu da doyçede taa ilk çıktığından beri. zaman için az düştü çıktı önemli değil. yani yabancıyı görüp her trene dalmak saçmalık. kağıt belki de 8-9 yıllık hareketini 1 ayda yaptı. benim anlamadığım ekstradan 500 dönüm nişantaşında arsa almadı bu bir ayda. nasıl oldu da inların dikkatini çekti? tam bir pazarlama durumu söz konusu?

ha benim maliyet sıfır ama twittera bakıp da çok iyi mal deyip dalış yapmak sizi hayata küstürür. zira yıllar evvel ben de küfrediyordum haal da ediyorum.

bir de malum şahısın maliyeti nasıl 2,75 iken sizlere 4 ün üzerindeyken alın diyor?
    Tamam ilk bastan beri var da hala alim yapiyor bu sirketler satip kitlemek derdinde olsalardi basmaya baslamazlar miydi?

7.  Alıntı Originally Posted by Oguziskk Yazıyı Oku
    Tamam ilk bastan beri var da hala alim yapiyor bu sirketler satip kitlemek derdinde olsalardi basmaya baslamazlar miydi?
    Ayrica ilk bastan beri var diyorsun sene basindan bu yana yuzde 18 daha artmis yabanci payi hala daha alimdalar ben de bi once ki arkadasa soruyorum kitleme derdinde olanlar basmaya baslamazlar mi almak yerine doce bugun 0 satis 40 k lot daha aliyor her gun alim yapiyor arkada baska bir hesap donmuyorsa orta vade de daha yolu var gibi duruyor

8.  Alıntı Originally Posted by Oguziskk Yazıyı Oku
    Ayrica ilk bastan beri var diyorsun sene basindan bu yana yuzde 18 daha artmis yabanci payi hala daha alimdalar ben de bi once ki arkadasa soruyorum kitleme derdinde olanlar basmaya baslamazlar mi almak yerine doce bugun 0 satis 40 k lot daha aliyor her gun alim yapiyor arkada baska bir hesap donmuyorsa orta vade de daha yolu var gibi duruyor
    Elinde hisse olanın hisse hakkında olumlu yorum yapmasını anlıyorum çünkü hisseyi begenmese almaz , fakat hisse hakkında olumsuz yorum yapanları anlamıyorum , elinde hisse varsa neden beğenmediğin hisseyi elinde tutuyorsun , yoksa neden burada bekliyorsun , tek mantıklı düşünce hisseden çıkmış hisseyi kotuleyip düşmesini bekliyor düşünce tekrar girecek olması , fakat bu tür insanların yorumunun hiç bir etkisi olmaz , sadece hissede olanlarin modelini bozarlar ve onlara saygısızlık yapmış olurlar

Sayfa 217/386 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •