Sayfa 110/386 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 873 - 880 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by avniii Yazıyı Oku
    hep o flamingonun bok yemesi millete allandırdı ballandırdı.. al işte tuvalet kağıdı. patron silsin gtünü bol bol. para istemiyoruz mk zamanımızı geri verin bize
    "Siz de almasaydınız kardeşim yatırım tavsiyesi değildir diye yazdım ben oraya" diyecek değilim..
    Zira kriz anlarında sorumluluğu üstünden bir şekilde atma eğilimi sık rastlanan ve insanlar hakkında önemli ipuçları veren davranış biçimidir..
    Umarım siz de etrafınızdaki insanlara "O flamenco var ya ..onun yüzünden aldım..yoksa oohooooo gidip ****** şirketini alacaktım falan" demiyorsunuzdur..Kendi adıma, kendi perspektifimden gördüğüm resme dair yorum ve gelecek hikayeleri yazıyorum" BUnlar ortak akla katkı vermek amacı ile yazılan yazılardır..BAna katılanlar olacaktır katılmayanlar olacaktır..Ve fakat şu bok yeme konusunda da bir iki şey söylemek gerekirse..
    Bu tür bir diyet tercihi yapanları; daha çok idari makamlardaki cüheyla bürokratlar coğrafyasında aramak daha doğru olsa gerek..Zira hali hazır sorunlara getirilen çözüm önerileri; haaaaala nitel değil nicel ve yüzeysel..Ve daha vahimi; bir ilkokul çocuğunun ilk aklına gelen cevaplar frekansında...örn; dövize dayalı kiralar hakkında düzenleme, imar barışı, enflasyonla mücadele kampanyası vesaiire...Anlaşılan İdari devlet aklına dair IQ seviyemiz C-30..
    Robotik küresel dünyada, Şirket vatandaşı daha doğrusu hissedaş olabilenler kurtulacak..diğerleri işsizlik deryasında sürüklenerek epey acı çekecekler..o da yüzme biliyorlarsa...Yüzme de bilmiyorlarsa..zaten söze gerek yok..Türkiye'nin iyi şirketlerinde bir süredir göze batan satışlar ve negatif fiyatlamalar gözlüyoruz.Benim kadrjımda olanlardan PETKİM'i örnek verebilirim.Bu; sermayenin el değiştirme..şirketleri ele geçirme operasyonu..Ben böyle olduğuna inanıyorum...RYGYO özelinde son zarara dair kendime ait bakışımı yazdım..Katılanlara da katılmayanlara da önce sağlık sonra kazanç..sonra da kazançlarını huzurla değerlendirebilecekleri gelecek diliyorum..

2.  Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    "Siz de almasaydınız kardeşim yatırım tavsiyesi değildir diye yazdım ben oraya" diyecek değilim..
    Zira kriz anlarında sorumluluğu üstünden bir şekilde atma eğilimi sık rastlanan ve insanlar hakkında önemli ipuçları veren davranış biçimidir..
    Umarım siz de etrafınızdaki insanlara "O flamenco var ya ..onun yüzünden aldım..yoksa oohooooo gidip ****** şirketini alacaktım falan" demiyorsunuzdur..Kendi adıma, kendi perspektifimden gördüğüm resme dair yorum ve gelecek hikayeleri yazıyorum" BUnlar ortak akla katkı vermek amacı ile yazılan yazılardır..BAna katılanlar olacaktır katılmayanlar olacaktır..Ve fakat şu bok yeme konusunda da bir iki şey söylemek gerekirse..
    Bu tür bir diyet tercihi yapanları; daha çok idari makamlardaki cüheyla bürokratlar coğrafyasında aramak daha doğru olsa gerek..Zira hali hazır sorunlara getirilen çözüm önerileri; haaaaala nitel değil nicel ve yüzeysel..Ve daha vahimi; bir ilkokul çocuğunun ilk aklına gelen cevaplar frekansında...örn; dövize dayalı kiralar hakkında düzenleme, imar barışı, enflasyonla mücadele kampanyası vesaiire...Anlaşılan İdari devlet aklına dair IQ seviyemiz C-30..
    Robotik küresel dünyada, Şirket vatandaşı daha doğrusu hissedaş olabilenler kurtulacak..diğerleri işsizlik deryasında sürüklenerek epey acı çekecekler..o da yüzme biliyorlarsa...Yüzme de bilmiyorlarsa..zaten söze gerek yok..Türkiye'nin iyi şirketlerinde bir süredir göze batan satışlar ve negatif fiyatlamalar gözlüyoruz.Benim kadrjımda olanlardan PETKİM'i örnek verebilirim.Bu; sermayenin el değiştirme..şirketleri ele geçirme operasyonu..Ben böyle olduğuna inanıyorum...RYGYO özelinde son zarara dair kendime ait bakışımı yazdım..Katılanlara da katılmayanlara da önce sağlık sonra kazanç..sonra da kazançlarını huzurla değerlendirebilecekleri gelecek diliyorum..
    Sayın / Flamenco72

Cevap yazma lüzumu göstermeyeceğinizi düşünmüştüm.Nezaket gösterdiniz.Güzel bir cevap.Israrla ve zevkle tüm yorum ve analizlerini okumaya devam ediyorum.Edeceğimde.
    Forumda farklı bakış açınız ile geleceğin çıkış tünelindeki ışığın ipuçlarını veriyorsunuz aslında.Ancak bugün alıp yarın cebime kar girsin anlayışını hakim kılan bir yapı oluştu bist içerisinde.Oysa ben ve sizn gibi düşünenler şirketin ufak hissederlarıyız anlayışında.Hiç kaybetmedim, yine kaybetmeyeceğim inancı ile selamlar olsun.

*sadece sohbet yazışmasıdır, hiçbir yatırım için tavsiye niteliği taşımaz ve bana sorumluluk yüklemez.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    0.51,0.52,0.53 buralardan tepki gelsede burayı kuvvetlendirmeye gidecektir..umarım

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. tacirlerdeki eleman (piramit,akyatırm)resmen suç işliyor.Lambacılık ,manipülasyon...SPK bunları gör artık..
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

5. hisse artar üstad olursun, düşer tukaka.. kimse flamencoyu suçlayamaz. gördüğü inandığı bilgileri paylaştı, zaten başkasının düşüncesine göre hareket eden başta kaybetmiştir. şu an işlem görmeye devam eden 201* yılların en adi kağıtlarından biri maalesef, belki de en adisi. daha adi olanlar batmıştır zaten ve bist den işlemden çıkarılmıştır.
    zaman artık bu şirketin aleyhine işliyor, zaman geçtikçe borçlar azalacak, faiz giderleri azalacak, kur riski azalacak dolayısıyla finansman giderleri azalacak.
    hala yatırım yapmaya devam eder ve borçlanırsa da artar. neden yatırım yapar, talep varsa yapar, şu anki faiz ortamında buna cesaret edeceğine ihtimal vermiyorum. geçmişe baktığımızda şirket gayet makul fiyatlardan kredi bulup borçlanmış oldu.( bardağın dolu tarafı). patronlar 1 yılı bırak 1 gün zarar etse çıldırırlar, eğer onlar rahatsa bizde rahat olmalıyız. şirket batsa en büyük zarar onların olur.
    başta yazığım gibi zaman aleyhine işliyor, bir gün kendileri de tutamayacaklar.. bunlar son demleri, düşsün nereye düşecek 0,4x.0,3x larmı, şirketine biçtiği değer buysa eğer...

6. Hisse oldukça düştü.
    Şirketin arsalarının büyük kısmı depolama alanı
    ve kirada oldukça önemli kısmınında dövizle kiralandığı düşünülürse
    bu çeyrekten sonraki çeyreklerde zarar yazacağını düşünmüyorum.
    Tek sorun patron davranışı, Patrona güveniyorsan al, hiç güvenmiyorsan
    yaklaşma

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. aybaşından beri akbank porvöy saklama 3 milyon alış yapmış bu iyiye alametmidir kağıtda sıkıntı olsa alırlarmı

8.  Alıntı Originally Posted by KAVUNCU19 Yazıyı Oku
    aybaşından beri akbank porvöy saklama 3 milyon alış yapmış bu iyiye alametmidir kağıtda sıkıntı olsa alırlarmı
    Yanlış bilgi

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

Sayfa 110/386 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •