Sayfa 245/385 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon
Arama sonucu : 3080 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Malesef dediğim yazdığım gibi oluyor 3 TL fark reysasda oldu ve reysasi baydaha yukarılara taşımak istiyorlar. 180- 200milyon dolar değere ulaştıracak kar tabi bunuda baskilayarak yerinde saydiracaklar Durmuş'un hırsını bilenler bilir reysasi yıldız pazara çıkarmak için elinden geleni bu yıl yapacak bunun 9ayligi gene zarar yazabilir ama önümüzdeki yıl ciddi kar yazacağını sanıyorum tabi durmuş adisi yeni operasyonlar yapmazsa garantide daha öncede reysasi baskıları sürekli mali toplattirmak için kağıtları 70-90 kurusdan topladı 12 TL'den bosalti şimdi usden sattıklarını uzun vadede alttan toplamanın derdinde küçük yatırımcının bunda beklemeden para kazandı mümkün değildir uyarıyorum

2. Buralarda koku varmı?**::)

â€â€â€â€â€â€â€â€â€â€â€â€â€â€â €â€â€â€â€â€â€â€â€â€â€â€â€â€ââ ‚¬â€â€â€â€â€â€â€â€â€â€â€â€â€ââ‚ ¬â€â€â€â€â€

Yolculuğa çıkacam, bavulu hazırlayım bariii:))
    Biraz tatile gidesim vaaaaa::)))

3. İyi tatiller kısa vadede bı şey olmaz tatil krona asisindan sonra güzelleşir gibi bende o tarihe kadar bekliyelim derim 2021 haziranın çok güzel günler göreceğiz durmuş dan habersiz

4.  Alıntı Originally Posted by erol07 Yazıyı Oku
    İyi tatiller kısa vadede bı şey olmaz tatil krona asisindan sonra güzelleşir gibi bende o tarihe kadar bekliyelim derim 2021 haziranın çok güzel günler göreceğiz durmuş dan habersiz
    Bencede gelme sen, biz az kişiyle rahat ederiz. Bedelsiz tatil nasılsa 🤣🤣🤣🤣

5. Durmuş abim, yeterince DURMUŞ zaten 🎈 🎈 🎈

6. 9 aylıkta Bilanço bozuk gibime geleyyo, şimdilik ara verdim. Püfff

7. 12 aylık önemli paralar kira ödemeleri netlik kazanıyor kısaca 9 aylık kötü olma ihtimali var

8. 9aylik Zarar 73 milyon zarar durmuş dan beklenen de bu zaten sözüm ona şirketler para basıyor diyordu ne oldu Zarar zirve yapmış içerden Bilgi alanlar satıp çıkmıştır durmuş seni Allah kahretsin sana sözünü dinleyenler gene yandı

Sayfa 245/385 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •