Sayfa 171/387 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 3089 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Rygyonun şu dakikadan sonra çok fazla takılmamak lazım endeksin hareketine göre hareket edip edemeyeceğini bilemeyiz fakat şirkete odaklanır Sak bilançolarda düzelmeye başlaması yatırımların tamamlanması Fk'ın 1'in altına düşmüş olması karların özellikle faaliyet karının görülmeye başlaması borçların ödenebilecek bir duruma girmesi ile birlikte artık o geçen seneki gibi bir hareket beklemeliyiz.

Alıntı Originally Posted by Yeniayukr Yazıyı Oku
    Rygyonun şu dakikadan sonra çok fazla takılmamak lazım endeksin hareketine göre hareket edip edemeyeceğini bilemeyiz fakat şirkete odaklanır Sak bilançolarda düzelmeye başlaması yatırımların tamamlanması Fk'ın 1'in altına düşmüş olması karların özellikle faaliyet karının görülmeye başlaması borçların ödenebilecek bir duruma girmesi ile birlikte artık o geçen seneki gibi bir hareket beklemeliyiz.
    Aynen katılıyorum

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    evet 2 ,3 yıl önce Işık ökte uzun vadeli bir grafikle Turkiyede ki borsa hareketinde iç dinamiklerin sıfır fed genişlemesinin %100 etkili olduğunu göstermişti eğer fed faiz düşürürse bütün gelişen piyasalar nasiplenir ,ancak az veya çok ülkedeki genel duruma bağlı tabii
    Brezilya borsası dün rekor kırdı, 100 303 kapanış.

93 700 desteğinin altını beklemiyorum, 94 500 altındaki fiyatlar alım fırsatı , ABD faiz indirimi beklentisi 94 500 altındaki fiyatları anlamsız kılıyor demiştim.
    Satışın derinleşeceğini beklemiyorum , olursa da sorun değil.
    Peki neden ?

Eylül - Ekim aylarına kadar borsa 106 000 görebilir , enflasyonda çok sert düşüşler bekleniyor.
    Yıl içerisinde tek hane bile görülebilir deniyor , kurumların yıl sonu enflasyon beklentileri %14 - 15
    Dolayısıyla kısa vadedeki riskleri risk olarak görmemek, enflasyondaki sert düşüşün borsayı 106 000' e yükselteceğine odaklanmak gerek.

10 yıllıklar zaten bunu fiyatlıyor , şu anda 15.75

5. Yatırım Fi.1.1 m lot almış gibi gözüktüğü 19.6.2019 günü T2 takası...Aslında yatırm fin. almamış 4900lot satmış..
    yatırım Fin.Phillip,a1,unlu vb aynı kişiler...
    Daha önce dediğim gibi Ak yatırım citi,gedik ak portföy,Global Deutche nin mallarını alıp-satıyor...
    Para girişi falanda hikaye..
    Sonuç:Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

6.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Yatırım Fi.1.1 m lot almış gibi gözüktüğü 19.6.2019 günü T2 takası...Aslında yatırm fin. almamış 4900lot satmış..
    yatırım Fin.Phillip,a1,unlu vb aynı kişiler...
    Daha önce dediğim gibi Ak yatırım citi,gedik ak portföy,Global Deutche nin mallarını alıp-satıyor...
    Para girişi falanda hikaye..
    Sonuç:Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

boyleyse bunu yapacak tek kisi egemen doven olur bi patron kazigi daha mi

7. Patron cocuklari babalarini gecmek ispat icin daha acimasiz ve uckagitci olurlar

8.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Patron cocuklari babalarini gecmek ispat icin daha acimasiz ve uckagitci olurlar
    tabii istisnalar olur ilk mesajda da böyleyse dedim yani patron hissesi patron gözardı edilerek oynanmaz genel kural yoksa patron adamı ezer nadir istisnası olabilir

Sayfa 171/387 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •