Sayfa 267/386 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Reysaş topiklerinin hiç bu kadar boş kaldığını hatırlamıyorum. Bedelli açıklandığından beri hisseler mütemadiyen düşüyor. Bugün 3.73 ile yıllıkta en düşük seviye görülmüş. Yine en iyi yaptıkları işi yapıyorlar, müthiş bir baskıyla yatırımcıları sindirdiler kimsecikler kalmamış gibi.
    Yazsak ne olacak uyardım olmadı yalvardım almayın girmeyin diye sonucu ortada herkes Kendi işine baksın durmuş egemen göbeğini kasimaya devam ediyor artık bu borçlar bitene kadarda beklemek gerektiğini belirteyim bedelli karara SPK bir an önce yailsada önümüze baksak yoksa daha cok oyun oynarlar milletle

2. Şirketimiz portföyünde bulunan Kocaeli İli Çayırova İlçesi Akse Mahallesi 2086 Ada 5 Parsel üzerindeki 31.240 m2 arsa üzerinde bulunan 63.189 m2 deponun arakatlar ve ofis dahil 12.820 m2 depolama alanı için kiracımız "Horizon Hızlı Tüketim Ürünleri Üretim Pazarlama Satış ve Tic.A.Ş.(Yıldız Holding/Ülker Grubu)" ile imzalanan kira sözleşmesine ek olarak 3.196 m2 depolama alanı aynı şartlarla 31/12/2025 tarihine kadar kiraya verilmiştir.

Kiraya verilen depodan 9.500.000-TL+KDV gelir elde edilecektir.

Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/939621

Bugün gelen kiralama haberi geçen gün RYSAS topiğinde paylaştığım haberde Durmuş'un yaptığı açıklamayı teyit eder nitelikte. Kiralama muhammen bedelin nerdeyse 2 katından yapılmış. Bölgenin çok değerlendiği açık.

Bu seneki depo değerlemeleri baya hararetli geçecek gibi görünüyor. 3 milyar TL' ye yakın depo portföyünü de hesaba katınca hararet baya artıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by erol07 Yazıyı Oku
    Yazsak ne olacak uyardım olmadı yalvardım almayın girmeyin diye sonucu ortada herkes Kendi işine baksın durmuş egemen göbeğini kasimaya devam ediyor artık bu borçlar bitene kadarda beklemek gerektiğini belirteyim bedelli karara SPK bir an önce yailsada önümüze baksak yoksa daha cok oyun oynarlar milletle
    Millet sizi dinlemiş herhalde sayın Erol. Topiğin sessizliğine bakacak olursak Reysaşların fazla yatırımcısı yok gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by erol07 Yazıyı Oku
    Seni çok kişi dinlemiş ve satışa gecmişler, onun içim hisse bu kadae düşmüş olamaz mı!;)

5. Kuzey Marmara Otoyolu'nun Asya ve Avrupa arası transit geçişlerde tırlara zorunlu hale getirilmesi Anadolu yakasındaki bağlantının Pendik Kurna'dan yapılması RYSAS'ın Kurna daki 37 dönümlük arazisini çok değerli hale getirebilir. Buraya çok büyük ve kârlı bir depo yapılabilir.

Bu düzenleme aynı zamanda Gebze ve Tuzladaki depoların da değerini artıracaktır. Reysaş'ın Gebze Akse'de 7 dönümlük alanda devam eden depo inşaatı haricinde 10 dönüm daha depo arazisi bulunuyor.

Ayrıca demir ipek yolu projesi kapsamında Avrupa ve Asya arasında demiryolu taşımacılığında Köseköy'ün lojistik merkezi olarak kabul edilmesi Kocaeli Uzuntarla bölgesindeki 42 dönümlük bir diğer araziye de prim yaptırabilir.

Reysaş depo ve arazileri çevresindeki son dönemdeki bu 2 önemli gelişme depoların ve arazilerin hem önemini hem de değerini artırabilir.

http://www.reysasgyo.com.tr/uploads/...1612329020.pdf

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Gyo rey otel satınalma ödemelerini ne zaman yaptı bilen var mı,
    Bedelli nedeni bu mu sizce

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Gyo rey otel satınalma ödemelerini ne zaman yaptı bilen var mı,
    Bedelli nedeni bu mu sizce

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...79d1dc483c180c

Arkadaşlar rygyo 3.70 lerden bölünürse rygyo nun fiyatı ve rygyo fiyatı tahminen kaç olur yorom yapabilecek var mı

WAS-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 267/386 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •