Sayfa 251/386 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 3088 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Fiyat kazanç ve defter değeri ile çok cazip esas uzun vade yatırımcısı mutlu edecek. Düşüyor diye üzülmemek lazım. Aksine daha çok lot biriktirirsiniz. Şu anda bekleyelim bakalım. 5.40 'tan aldık diyelim bir sonraki seansa 5.50 den satamadık. Önemli değil 5.30 a düşürürlerse biriktiririz. Yani bana göre biriktirmelik. Bak8n Yesil Alarko gyo dan dusuktu. Simdi ise 5 katını geçmiş durumda ve tavanda . Kusurati bile alarko gyo dan yuksek. Reysas uzun vadede iyi oldugunu dusunuyorum.

2. Seans başında olmadığından 5.43 u kaçırmışım. 5.43 ten aldığımı hemen 5.46 ya satışa koyardım. Bunlar kisa vadeli trade yapmak için. Yoksa uzun vadeliklerim duruyor. 5.46 ya satilmazsa uzun vadeye geçerler. Bunun içinde komisyonu düşük olan aracı kurumunuz olacak. Onbinde 4 alanlarla bu iş oluyor

3. 5.40 i yakaladım. Mutluyum

4. Bugünkü durumda 5.40 i yakaladım. Bu uzun vadelik oldu. Genelde akşamı beklerim . Ama bazende akşam alıpta sabaha bir kaç kademe yukarı satmak isteyenleri dökmek için daha da aşağı basabiliyorlar bu nedenle yarın sabah aşağı dökerlerse oradan yakalayıp sonra 20 kademe çıkarıyorlar işte trade etmek için böyle fırsatlar veriyorlar. Diyelim ki akşam 5.37 den kapadı. Aldık uyanigiz ya 5.45 e satacaz. Sattirmazlar . 5..37 olur 5.35 sonra 5.30 satmazsın 5.29. O zaman hemen dalım yeri. Al 5.29. Sat 5.39. Cunku bir ara aldiginin az bi üstüne çıkarıyorlar. Bu kısa trade için. Bunu da yapamadık mı senedim artık uzun kalıyor ve sonra daha çok kazanç getiriyor. Ben bu senedi seviyorum.

5. Reysaş Taşımacılık ve Lojistik (#RYSAS), Sermaye Piyasası Kurulu'na (SPK) yapılan bedelli sermaye artırımının olumlu karşılanmadığını açıkladı. Yine düşüşler bizi alıp götürüyor. Buradan sürekli takip ediyoruz ama kafayı yedirtmese bari bu sefer bize. Herkese bol kazançlar.

6. Reysaş tan etkilenmiş ama RYGO için çıkan haberler iyi. O haberlere göre çıkması gerekirdi. REYSAŞ a bakıp panikleyenlerin satışımıdır yoksa bunu bahane edip daha ucuza almak için baskilayanların satışımıdır anlayamadım. Bugün trade yapamadım. Amma yarın seans açılır açılmaz aşağı baskılarlarsa trade için çok uygun olur. En kötü ihtimal baskiladiklari yerden döndükten sonra bugünkü kapanışın bir iki kademe üstüne çıkarır tekrar düşürürler diye senaryo yaziyorum.

7. Bakalım bi 5.40 'tan satanlar daha alttan yerine koyabilecek mı. Baya bi 5.40 bastırıyor amma velakin + da olan borsada bu fiyat kazanc ve defter degeri ile birakilarmı i bilmiyorum. İzleyip gorecegiz. Şu an beklemede kalip dusurmeye calisanlarin etkisi geçtikten sonra daha ucuza alınabilir mı bakalim

8. Almak için en iyi akşamı beklemek ya da dususun bittigini gormek. Ayı piyasası olmuş. Grafiğe baktığımda Hedefi tekrar 5 29 a degdireceklermi bekliyorum.

Sayfa 251/386 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •