Sayfa 950/985 İlkİlk ... 450850900940948949950951952960 ... SonSon
Arama sonucu : 7879 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Büyükyalı projesinde ortalama metre kare fiyatı ne kadar? Yani ortalama bir evin fiyatı ne kadar?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Sayın ci_han; Büyükyalı'da güncel m2 fiyatı şerefiye farklılığı olsada ortalama 25 bin TL, ama parası olana Fendi Casa blokda 50 bin TL/m2 fiyata da ev var.

ANE-LX2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu hisseye üç aylık bilançodan bir hafta önce girdim. Hisse ile ilgili tek olumsuz gördüğüm durum, forumda çok övülmesi ve fazla paylaşım yapılması

4.  Alıntı Originally Posted by ErcanGuduk Yazıyı Oku
    Sayın ci_han; Büyükyalı'da güncel m2 fiyatı şerefiye farklılığı olsada ortalama 25 bin TL, ama parası olana Fendi Casa blokda 50 bin TL/m2 fiyata da ev var.

Yani 100 m2 fiyatı 2,5 milyon TL civarında oluyor. Aslında benim öğrenmek istediğim İstanbul için 0,64 lük faizlerden kredi kullanım tutarı 750.000 TL olduğundan evlerin fiyatı 10 milyon civarıysa satışları çok etkilemeyebilir.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by visitor Yazıyı Oku
    Bu hisseye üç aylık bilançodan bir hafta önce girdim. Hisse ile ilgili tek olumsuz gördüğüm durum, forumda çok övülmesi ve fazla paylaşım yapılması
    Hergün aynı yazıları okumaktan kına geldi. Çok haklısın üstadım.
    "Düşünün, çünkü henüz yasaklanmadı" George Orwell

6. Eylül olunca bu hisseye yatırım yapalı 3 yıl olacak. Neden aldıma gelince birinci gerekçe Büyükyalı Projesi'nde sona doğru gelinmesiydi. Çünkü teslim ile ilgili ilk telaffuz edilen tarih Eylül 2019'du ama bir miktar gecikme oldu. İkinci büyük neden ülke olarak truzimde artan potansiyel ile Özak'ın Ela Resort Otel ile çok faydalanacak olmasıydı. Kira gelirlerinin %55 kadarı buradan geliyordu. Süreç buralara gelince Eylül 2019'dan başlayarak fiilen etrafımda birçok kişiye tavsiye ederek alım yapmalarını sağladım. Forum sayfalarında da bir yılı aşan süredir yazıyorum. İlk önce İnwesting'de sonra 01 Mart 2020 tarihinden itibaren bu forumda yazıyorum. Hissenin kıymetini anlatma adına çokda çaba sarf ediyorum. Genelde sayısal veri destekli yazıyorum. Bunun bir olumsuzluk olduğu savınada katılmıyorum. Nacizane görüşüm bir hissede bilinçli yatırımcı ne kadar fazla ise hissenin borsa hareketleri o kadar reel ve sağlıklıdır. Yoksa seans hareketleri manüple edilerek yatırımcı aldatılıyor. Şahsen bunu Yataş'da çok acı tecrübe ettim. Forumda benden de eski arkadaşlarda benzer faydalı bilgi paylaşımı yapıyor. Bundan da gayet memnunum...

7. özak topiğinde geçen yıllar 3-5 günde bir yazı yazılırdı.bitpire kardeşim yazardı.topiği takip eden yoktu.beklentili bir senetde değildi.

şimdi öyle değil.beklentisi çok.topiğe ilgide çok.eğer senede ilgi olmasa patron+spek bu senedi niye yükseltsinki.patron senetlerinde piyasa baskısı şart.

8. bende yazılanları bilinçlenme acısından olumlu buluyorum
    ky olarak temel analizi ile girmiştim, ama sadece temel analiz kazanmak için yetmiyor,
    burada yazan ercan güdük olsun, antepli olsun, yaşar yıldırım olsun şirketten güncel bilgiler aktarıyorlar, ben kendi adıma bu kişilere ve bu şekilde bilgilendirme yapanlara ve yapacaklara tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 950/985 İlkİlk ... 450850900940948949950951952960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •