Sayfa 309/309 İlkİlk ... 209259299307308309
Arama sonucu : 2472 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    http://www.kokpit.aero/boeing-max-yeniden-ucus

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haber için teşekkürler. Bunlar gerçek haber olduğu için artık 2020 Mart gibi Avrupa uçuşlar başlarsa şükrederiz. Tabi teknik detayı bilmiyorum. ABD Aralıkta başlarsa THY, ABD seferlerinde kullanabiliyor mu yoksa EASA' ye tam uyum mu gerekiyor öğrenmek lazım

2. 12,34 kapanış... Herkese iyi hafta sonları...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,087

4. Teşekkürler,satışta görünmesede fırsattan istifade ky'de baya mal boşaltmışa benziyor,alan ve satana hayırlı olsun...
    11 TL altı maliyetime rağmen ısrarla bekleyeceğim,gidecek daha çok yolu var diye düşünüyorum,inşallah beklentilerim gerçekleşir.Zamanında al-sat işinden bende az çok kazandım veya zarar ettim ama artık orta ve uzun vade düşünüyorum özellikle de THY gibi geleceği olan hisselerde...
    Eğer endekste yukarıları hedefliyorsa bu Garan ve THY'siz olmaz,sabırla beklemek gerekiyor...
    İyi haftasonları dilerim...
     Alıntı Originally Posted by EKOSEL Yazıyı Oku

5.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Teşekkürler,satışta görünmesede fırsattan istifade ky'de baya mal boşaltmışa benziyor,alan ve satana hayırlı olsun...
    11 TL altı maliyetime rağmen ısrarla bekleyeceğim,gidecek daha çok yolu var diye düşünüyorum,inşallah beklentilerim gerçekleşir.Zamanında al-sat işinden bende az çok kazandım veya zarar ettim ama artık orta ve uzun vade düşünüyorum özellikle de THY gibi geleceği olan hisselerde...
    Eğer endekste yukarıları hedefliyorsa bu Garan ve THY'siz olmaz,sabırla beklemek gerekiyor...
    İyi haftasonları dilerim...

Orta ve uzun vade düşünüyorsanız Hektaş ve Konfrutu incelemenizi ve arastirmanizi onerebilirim.

6.  Alıntı Originally Posted by salcay82 Yazıyı Oku
    Orta ve uzun vade düşünüyorsanız Hektaş ve Konfrutu incelemenizi ve arastirmanizi onerebilirim.
    ikiside simdilik primli ve bir duzeltme yapabiller...
    Su anda 0.20-0.50 piyasa degerleri ile islem goren bir cok iyi hisse mevcut...Mesela TRKCM, ISGYO, YKBNK, HALKB, gibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,087

HAFTALIK PASTA

#THYAO
    TEKNİK ANALİZİ..
    DESTEK VE DİRENÇ SEVİYELERİ
    İNDİKATÖR DURUMLARI
    https://www.youtube.com/watch?v=95bBuG9AOYY&t=298s